×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
12. novembris, 2013
Drukāt

”Jaunajā talantu fabrikā” uzvar Aminata (5)

Publicitātes foto.Publicitātes foto.

Aminata

Pirmdien, 11.novembrī, televīzijas šova ”Jaunā talantu fabrika” finālā, pateicoties skatītāju telefonbalsojumam, uzvaru guva Aminata Savadogo, otrajā vietā atstājot Elizabeti Skrastiņu.

Aminatu kā pārliecinošu līderi septiņu finālistu vidū saredzēja arī žūrijas loceklis, grupas ”Instrumenti” dalībnieks Reinis Sējāns. Jau pēc pirmās izpildītās dziesmas ”I believe I can fly” viņš teica: ”Mums ir uzvarētājs.” R.Sējāns izteica arī prieku, ka Aminata uzdrošinājās kā otru dziesmu izpildīt pašsacerēto kompozīciju ”I can breathe”. Aminatas mentors dziedātājs Dons viņai novēlēja savu dziesmu ierakstīt studijā.

Kā izteikusies pirms šova fināla pati Aminata, viņa vēl esot sava stila meklējumos, bet ir pārliecināta, ka tas noteikti nebūs roks vai metāls. Savukārt Elizabete pieļāva, ka varētu turpmāk izpausties džeza mūzikā.

Uzvarētāja Aminata pirms dalības šovā jau ir uzstājusies uz lielās skatuves. Eirovīzijā dziedājusi bekvokālu Jānim Stībelim, bijusi fona dziedātāja arī Donam atlasē konkursam ”Jaunais vilnis”. Piedalījusies Lativjas Televīzijas programmā ”Krodziņā pie Paula”. Dziedājusi arī ”TV Koru karos” Rīgas Zelta korī.

Intervijā žurnālam ”Ieva” Aminata stāstījusi, ka pirms dalības ”Koru karos” viņa gadu nebija dziedājusi, jo piedzīvojusi ko līdzīgu depresijai. Pēc piedzīvotās vilšanās cilvēkos gandrīz vai atteikusies no sava bērnības sapņa par sevis realizēšanu mūzikā. Tomēr lūzuma punktu izdevies pārvarēt.

Intervijā Aminata arī stāsta, ka viņas pasē neesot ieraksta par tautību, bet ”sevi vairāk izjūtu kā latvieti”. Viņas ģimenē latvietis bijis vienīgi mammas tēvs. Daudz radu viņai ir gan Krievijā no mammas puses, gan Āfrikā no tēva puses, bet laimīga viņa jūtas dzīvodama tieši dzimtenē Latvijā. ”Latviešu mūzika ir īpaša, tāda dziļa, kas aiziet līdz dvēselei un atver emocijas,” izteikusies Aminata.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Tāds talants ka taisni kakāt sagribējas. Nu nav viņa nekāda dziedātāja,vienīgi var kautkādā lētā krodziņa dziedāt piedzērušajiem purniem.

  2. Tu esi laikam kautkur atdauzījies, viņa to bija pelnījusi. Viņa iekaros Latviju drīz ne tikai JTF, bet arī radio un tev būs jāsamierinās. Šis meitēns Latvijai nesīs panākumus un mēs leposimies ar viņu, bet tie kuri uzskata kad viņa ir stulba, atļaušos pajautāt: ”Kāda velna pēc jūs apceļat to kam ir balss? Paši labāk dziedāt nemāk”..

  3. žēl kad latvieši vairs dziedāt nemāk dzied visādas aminatas un lingitas kuras nemaz nedrīkstētu uzņemt latviešu šovos

    • Visos portālos sarakstījis esi, visvarenais latvieti JURI???? Davai,ražo augšā ar ANNU kopā gudros latviešu bāleliņus!!! Dziedātājus, dejotājus utt!!! UZ priekšu!!! Pa to laiku ko tu te pa visiem portāliem siro un gudrus komentus raksti, viens gudrītis jau būtu uztaisīts!!!! Uz priekšu!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+