×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
16. marts, 2012
Drukāt

Jaunajai Amerika partijai būs vairāk nekā 300 dibinātāju

ameriks3

Topošajai Rīgas vicemēra Andra Amerika organizācijai “Gods kalpot Rīgai”, kas sestdien no biedrības pārtaps par partiju, ir vairāk nekā 300 dibinātāju, aģentūrai BNS pastāstīja vicemēra pārstāve Liene Pētersone.

Sestdien Mazajā ģildē notiekošajā partijas dibināšanas kongresā paredzēts apstiprināt partijas statūtus un programmu, ievēlēt valdi 21 cilvēka sastāvā, kā arī pieņemt vairākas darba grupu izstrādātas rezolūcijas.

Nepilnu divu mēnešu laikā kopš paziņojuma par sabiedriskās organizācijas “Gods kalpot Rīgai” izveidi, atbalstu tai izteikuši 703 cilvēki, no kuriem daļa politikā iesaistās pirmo reizi. Dibinātāju vidū būs vairāki sabiedrībā zināmi kultūras un mākslas darbinieki, atzīti mediķi, uzņēmēji, izglītības darbinieki ‒ augstskolu profesori, skolu direktori, kā arī augstskolu mācībspēki un studenti, pavēstīja Pētersone.

Ameriks jau iepriekš klāstījis, ka ar partiju “Gods kalpot Rīgai” vēlas apvienot īstenus Rīgas patriotus un atbalstītājus, nodrošinot tiešu, nepastarpinātu rīdzinieku interešu pārstāvniecību valsts un pašvaldības politiskajos procesos. Šī partija startēs nākamgad gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās Rīgā.

Rīgas mēra un “Saskaņas centra” līdera Nila Ušakova un vicemēra Andra Amerika vadītās komandas, kas tagad strādā kopā Rīgas domes koalīcijā, nākamajās vēlēšanās startēs ar vienu sarakstu, iepriekš norādījis Ušakovs.

Amerika topošo partiju “Gods kalpot Rīgai!” veido no LPP/LC ievēlētie Rīgas domes deputāti, kuri kopā ar “Saskaņas centra” domniekiem parakstījuši bloka vienošanos. Tā noslēgta nevis starp partijām, bet deputātiem un pieļauj iespēju veidot kopīgu kandidātu sarakstu 2013.gada 1.jūnijā paredzētajās Rīgas domes vēlēšanās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+