Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
17. decembris, 2015
Drukāt

Jaunajam Carnikavas novada mēram apstiprina trīs vietniekus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Carnikavas novada ģerbonis.

Carnikavas novada ārkārtas domes sēdē jaunajam priekšsēdētājam Imantam Krastiņam ceturtdien apstiprināti trīs vietnieki, aģentūru BNS informēja pašvaldības pārstāve Sandra Baltruka.

Par vicemēriem kļuvuši Edgars Sliede (bezpartejisks), Eduards Burģelis (“Saskaņas centrs”) un Roberts Raimo (Latvijas Zaļā partija). Šādu lēmumu atbalstījuši deviņi no kopumā 15 domes deputātiem.

Krastiņš skaidrojot pieņemtos lēmumus, pauda, ka notikusī domes vadības maiņa nav vienas dienas lēmums, bet gan “gadiem rūdzis process, kura pēdējais piliens bija nākamā gada pašvaldības budžeta izstrādes vienpersoniskais stils”.

“Vēlos uzsvērt, ka, ja no esošā domes priekšsēdētāja komandas aiziet prom gandrīz puse viņa deputātu, tas nevar tikt uztverts kā individuāla cilvēka politisks lēmums, bet kā sistēmas kļūda, kuras vienīgā atbildīgā persona ir līderis – domes priekšsēdētājs,” tā Krastiņš.

Jau ziņots, ka 16. decembrī kārtējā Carnikavas novada domes sēdē, balsojot “par” deviņiem deputātiem no amata atcelta līdzšinējā Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvicu.

Pievienot komentāru

Lielā neziņā gaida 2018. gada septembriSkolotājiem ļauj nedaudz ieskatīties jaunajā mācību saturā
Draugiem Facebook Twitter Google+