Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
2. decembris, 2015
Drukāt

Jaunajiem juristiem sava universitāte

Foto - LETAFoto - LETA

Ieeja Latvijas Universitātes ēkā

Latvijas Universitātes (LU) Juridiskā fakultāte izveidojusi Jauno juristu universitāti, kurā mācīties aicina ikvienu Latvijas vidusskolēnu.

Dalība projektā bez maksas, savukārt nodarbības vadīs Juridiskās fakultātes mācībspēki – tiesību eksperti ar ievērojamu akadēmisku un praktisku pieredzi. Programmā iekļautas teorētiskas un praktiskas nodarbības, kas noritēs tiesas procesa izspēļu, juristu – praktiķu darba vietu apmeklējumu, juridisku problēmsituāciju – kāzusu risināšanas un citos veidos. Par nodarbību cikla dalībnieku var kļūt ikviens Latvijas vidusskolu 11. vai 12. klases skolēns, kas nākotnē vēlas uzsākt tiesību studijas. Skolēni aicināti savu dalību pieteikt līdz 2016. gada 1. janvārim. Tie, kuru dalība tiks apstiprināta, par to tiks informēti līdz 15. janvārim un mācības varēs sākt jau februāra vidū. Vairāk: www.jaunojuristuuniversitate.lu.lv.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+