Latvijā
Novados

Jaunākā informācija: Izdevies iegūt attēlu no novērošanas kamerām zēna pazušanas dienā 16

Policijai izdevies iegūt attēlu, kurš fiksēts Liepājas sabiedriskā transporta videonovērošanas kamerās, dienā, kad piecus gadus vecais Ivans Berladins izgāja no savas dzīvesvietas Liepājā.

Jau vēstīts, ka turpinās Liepājā pazudušā puikas meklējumi mazdārziņu kooperatīvā, taču policija neizslēdz iespēju pāriet uz atkārtotu ūdenstilpņu un purvu pārmeklēšanu, liecina Valsts policijas informācija.

Saistītie raksti

Policijā norādīja, ka patlaban Liepāja un tās apkārtne ir pārmeklēta vairākas reizes un, analizējot situāciju, policija nolēmusi mainīt lietas izmeklēšanas taktiku. Līdz šim Valsts policija ir strādājusi ar dažādām metodēm, tostarp slēptajām. Aktīvā izmeklēšana ir norisinājusies jau no iesnieguma saņemšanas brīža.

Jau ziņots, ka Valsts policijā svētdien saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija zila jaka ar kapuci un baltu zīmejumu priekšā. Zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

LA.lv