×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. jūnijs, 2014
Drukāt

Jaunākais “Mednieku galerijā”: varenās fazānu medības Polijā (2)

Foto no "LA.lv" "Mednieku galerijas"Foto no "LA.lv" "Mednieku galerijas"

“Fazānu medības Polijā pirms vairākiem gadiem. Viņi jau nu ļoti ievēro visas tradīcijas,” tā foto parakstā raksta bildes autors. Citas mednieku foto skaties “LA.lv” izveidotajā “Mednieku galerijā”.

Jau vēstīts, ka ikvienam, kurš nomedījis brangu buku vai kādu citu medījamo savvaļas dzīvnieku, tagad ir iespēja dalīties savā medību pieredzē portāla “LA.lv” sadaļā “Cope&Medības” ieviestajā “Mednieku galerijā”.

Piereģistrējoties forumā, ikviens var publicēt pārdomas par aktuālāko mežos, ieteikumus, jautājumus, apmainīties ar informāciju par labākajām medību vietām, metodēm, kā arī palielīties ar saviem medniekstāstiem. Tāpat iespējams pievienot bildes un video, kas bieži vien izsaka daudz vairāk nekā vārdi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Baigā māksla šaut pieradinātus putnus. Klauni! Minhauzeni!

  2. Vnk pretigi!paradiet man vieu,kur pie mums brīvā dabā dzīvo šie putni????Pašu audzēi,pēc tam apsulbušos putnus kau kur izlaiž un ted nu ”’medī”’!Mednieki vēl sauas!Daudzi no tiem palaistajiem putniem tāpat aiziet bojā!Palaisu to mednieku mežā ar pīķi rokā,aci pret ai ar dzīvnieku,tad redzētu ko šis nomeditu vai ri kurš kuru!:D:Dnevis kā tagad visadi šaujamie izgudroti un tad nu bliež vai vajag vai ne!Kādr medīja,lai paēstu,tagad -lai papriecātos!

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18
Alūksne +17.9
Daugavpils +18
Saldus +15
Liepāja +14.5
Jelgava +17
Ventspils +16.0
Limbaži +14
Madona +18
Rēzekne +17
Draugiem Facebook Twitter Google+