Praktiski
Mājas

Jaunākais modes kliedziens – Viktorijas laikmeta iedvesmotie dušas paliktņi0

Publicitātes foto

Laikā, kad arvien vairāk cilvēku pievērš uzmanību tam, kā dzīvot lēnāk un veltīt vairāk laika relaksācijai savās mājās, vannas istaba ir vieta, kur atgūt spēkus un atjaunot enerģiju. Mūsdienās vannas istaba ir ieguvusi jaunu statusu, kļūstot par vienu no centrālajiem mājokļa objektiem, tādēļ aizvien lielāka loma ir telpas noformējumam un ērtībai.

Ietaupi vietu ar grīdas līmeņa dušas paliktni
Pieaugot vannas istabas funkcionālajai un emocionālajai vērtībai, plešas arī tās kvadratūra, tādēļ, ekonomējot vietu, biežāk izvēlas ierīkot dušu, kurā no rīta gūt tonizējošu svaigumu, savukārt vakarā – relaksēties un atbrīvoties no dienas laikā gūtā sasprindzinājuma. Saskaņā ar ievērojamā interjera žurnāla “Ideal Home” veikto 2018.gada tendenču apkopojumu, vietas ietaupīšanai eksperti aicina uzstādīt grīdas līmeņa dušas paliktni, kas kalpo vannas istabai kā papildu luksusa elements, nodrošinot nepārspējamu higiēnas priekšrocību – ūdens vienkārši plūst pa vienmērīgām bezšuvju virsmām, neapplūdinot visu vannas istabu mazgāšanās laikā, un neveidojas netīrumu un baktēriju uzkrājumi, ievērojami atvieglojot uzkopšanu. Tādēļ vannas istabas produktu ražotāji aicina apvienot šo novatorisko funkcionalitāti ar mūsdienīgu dizainu, lai panāktu neierobežotu plašumu un izsmalcinātu eleganci, un piedāvā plašu paliktņu izmēru, formu, materiālu, dizainu un krāsu klāstu, kas atbildīs gan praktiskajām, gan estētiskajām vajadzībām.

Viktorijas laikmeta iedvesmoti paliktņu dizaini vannas istabā
Žurnāla “Ideal Home” redakcija uzsver, ka interjera noformējumā retro stils šogad svin savu uzvaras gājienu, tādēļ šī brīža aktuālākā tendence ir aprīkot dušas telpu ar savstarpēji kombinētiem moderniem un senatnīgiem elementiem, kas raksturīgi Lielbritānijas karalienes Viktorijas laikmeta vannas istabām. Tas atainojas arī vannas istabas produktu ražotāju šī gada kolekcijās. Lai izveidotu ekskluzīvu personīgo oāzi, kas pielāgota ikvienai vannas istabai, keramikas dušas paliktņu modeļi pieejami ar 20 moderniem dekoriem, 19 standarta izmēriem un individuāli pielāgojamiem izmēriem līdz milimetra precizitātei. Paliktņu uzstādīšana nav sarežģīta, turklāt no praktiskā viedokļa šādas dušas pamatnes nodrošinās arī drošību, atbilstot augstākajiem pretslīdes standartiem.

LA.lv