×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
19. janvāris, 2017
Drukāt

Itālijā turpina meklēt lavīnas apraktos cilvēkus

Foto EPA/LETAFoto EPA/LETA

Ar jaunāko informāciju papildināts viss teksts

Glābēji Itālijā turpina meklēt apmēram 30 cilvēkus, kurus ceturtdien kalnu viesnīcā apraka lavīna.

Itālijas Civilās aizsardzības aģentūra piektdien paziņoja, ka meklēšanas darbi turpinājās arī naktī, bet tiem jāpastiprinās līdz ar gaismas iestāšanos.

Līdz šim atrastas divu cilvēku mirstīgās atliekas, bet valsts telekanāls RAI ziņoja, ka noteikta vēl divu līķu atrašanās vieta.

Meklēšanas darbus apgrūtina sniegs, kas bloķē vienīgo ceļu, kā arī bažas, ka var sagrūt ēkas vai arī tikt izraisīta jauna lavīna.

Pirmie glābēji notikuma vietā ieradās ar slēpēm vai helikopteriem.

Amatpersonas pavēstījušas, ka pa nakti ceļi padarīti platāki, lai meklēšanas darbos varētu iesaistīt smagākus transportlīdzekļus.

Jau vēstīts, ka .lavīnas nogruvumā zemestrīču satricinātajā Itālijā ceturtdien cieta viesnīca “Hotel Rigopiano” Gransaso kalna nogāzē.

Mediji ziņoja, ka trīs stāvu viesnīcā atradās vismaz 20 viesi, tostarp bērni, un septiņi darbinieki, kad Abruco rajonu trešdien satricināja pirmā no četrām zemestrīcēm.

Lavīna skāra viesnīcu brīdī, kad viesi grasījās doties prom, tomēr to nevarēja izdarīt, jo nebija ieradusies sniega tīrīšanas mašīna.

<blockquote class=”twitter-video” data-lang=”en”><p lang=”en” dir=”ltr”>Italy avalanche latest:<br>- At least 3 people killed<br>- Up to 30 people missing<br>- Rescue operation ongoing<a href=”https://t.co/Esc6uNYBLu”>https://t.co/Esc6uNYBLu</a> <a href=”https://t.co/uJxEqt2LbR”>pic.twitter.com/uJxEqt2LbR</a></p>&mdash; BBC Breaking News (@BBCBreaking) <a href=”https://twitter.com/BBCBreaking/status/822080015328157696″>January 19, 2017</a></blockquote>
<script async src=”//platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+