×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
2. jūlijs, 2013
Drukāt

Jaunākie “Mercedes-Benz” Biķerniekos

Foto - Guntars PulssFoto - Guntars Pulss

Šajās dienās Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisinās “Domeniksa” un “Daimler AG” organizētais “Mercedes-Benz Star Experience Wild Beauties” starptautiskās tūres prezentācijas pasākums.

 

Tā laikā ir iespēja iepazīties ar jaunākajiem “Mercedes-Benz” CLA, E, SL, SLK klases un sportiskās AMG sērijas automobiļu modeļiem, uzzināt par modernākajiem tehnoloģiskajiem aprīkojumiem, kā arī izbaudīt testa braucienus “Daimler AG” instruktoru pavadībā.

“Zvaigžņoto “Mercedes-Benz” modeļu ierašanās Rīgā ir unikāls notikums, jo tā ir vērtīga un reta iespēja iepazīties un izbaudīt šāda līmeņa ekskluzīvus automobiļus, kas aprīkoti ar pēdējās paaudzes tehnoloģijām. Tūkstošiem “Mercedes-Benz” klientu visā pasaulē tūres ietvaros atklāj jaunāko modeļu priekšrocības, uzklausot ekspertu konsultācijas un dodoties izmēģinājuma braucienos,” uzsver Viktors Troicins, “Domeniksa” ģenerāldirektors.

“Daimler AG Star Experience” tūre Eiropā no 7. maija līdz 10. jūlijam norisinās jau piekto reizi, apceļojot deviņas valstis – Slovēniju, Ungāriju, Serbiju, Bulgāriju, Rumāniju, Ukrainu, Lietuvu, Igauniju un Latviju.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+