Mobilā versija
-4.3°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Otrdiena, 6. decembris, 2016
2. jūlijs, 2013
Drukāt

Jaunākie “Mercedes-Benz” Biķerniekos

Foto - Guntars PulssFoto - Guntars Pulss

Šajās dienās Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisinās “Domeniksa” un “Daimler AG” organizētais “Mercedes-Benz Star Experience Wild Beauties” starptautiskās tūres prezentācijas pasākums.

 

Tā laikā ir iespēja iepazīties ar jaunākajiem “Mercedes-Benz” CLA, E, SL, SLK klases un sportiskās AMG sērijas automobiļu modeļiem, uzzināt par modernākajiem tehnoloģiskajiem aprīkojumiem, kā arī izbaudīt testa braucienus “Daimler AG” instruktoru pavadībā.

“Zvaigžņoto “Mercedes-Benz” modeļu ierašanās Rīgā ir unikāls notikums, jo tā ir vērtīga un reta iespēja iepazīties un izbaudīt šāda līmeņa ekskluzīvus automobiļus, kas aprīkoti ar pēdējās paaudzes tehnoloģijām. Tūkstošiem “Mercedes-Benz” klientu visā pasaulē tūres ietvaros atklāj jaunāko modeļu priekšrocības, uzklausot ekspertu konsultācijas un dodoties izmēģinājuma braucienos,” uzsver Viktors Troicins, “Domeniksa” ģenerāldirektors.

“Daimler AG Star Experience” tūre Eiropā no 7. maija līdz 10. jūlijam norisinās jau piekto reizi, apceļojot deviņas valstis – Slovēniju, Ungāriju, Serbiju, Bulgāriju, Rumāniju, Ukrainu, Lietuvu, Igauniju un Latviju.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+