×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
26. jūnijs, 2017
Drukāt

Jaunākie viedtālruņi pārspēj cerības (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Samsung, Huawei vai Sony – kurš labākais?

Katru gadu viedtālruņu izstrādātāji tehnoloģiju mīļotājus priecē ar arvien labākiem tālruņiem, pārspējot jau teju izcilos iepriekšējos modeļus. Arī šogad dārgie jaunumi neliek vilties, piedāvājot vēl labāk, vēl ātrāk un vēl skaistāk. Ko mums piedāvā “Samsung S8”, “Huawei P10” un “Sony Xperia XZ Premium”?

 

 

Dominē metāls un stikls

Viss vienmēr sākas ar izskatu. “Samsung” tālrunis izskatās ekselenti. Tik noapaļotas apmales ir unikālas, turklāt vairs nav tik neērtas kā “S7” gadījumā, kad netīšām varēja saspaidīt sazin ko. Otrkārt, kamēr citas kompānijas joprojām nevar izdomāt veidu, kā visu tālruņa priekšpusi aizpildīt ar ekrānu (malas, apakšu un augšu atstājot melnu un neizmantotu), “Samsung” ekrānam atvēl teju visu priekšpusi. Beidzot! Ekrāna izmērs līdz ar to paaudzies līdz 5,8 collām, kas ir daudz, taču, tā kā izmantota teju visa iespējamā vieta, pats tālruņa izmērs nemaz tik liels nav un plaukstā tas ieguļ ērti. “Samsung” to paveicis, beidzot no priekšas aizvācot pogu, kas kalpoja arī kā pirkstu nospiedumu nolasītājs. Tagad tā atrodas aizmugurē, krietni uzlabojot vizuālo izskatu.

Teicami izskatās arī “Huawei”, taču mani skumdina pirkstu nospieduma nolasītāja pārcelšana uz telefona priekšpusi. Pogām priekšpusē ir jāpazūd! Turklāt kā jau minēju – ekrāns varētu būt krietni lielāks, ja būtu izmantota visa iespējamā vieta.

Pavisam citu ceļu iet “Sony”. Pirmkārt, “Sony” iezīme ir kantainums. Citi tādu dizainu dievina, citi nepatikā rauc pieri. Es, šķiet, būšu kaut kur pa vidu. Otrkārt, “Sony”, salīdzinot ar konkurentiem, ir milzīgs. Taču ekrāna izmērs ir tikai 5,46 collas, kaut kopējie ierīces izmēri ir daudz ievērojamāki par konkurentiem. Priekšpusē ir neticami daudz neizmantotas vietas! Aparāta izmēra dēļ “Sony” lietošanā būs jāizmanto abas rokas. Šajā ziņā izcils ir “Huawei”, kas ir mazākais no visiem un plaukstā ieguļ visērtāk.

Vēl par “Sony” – pirkstu nospiedumu nolasītājs ir maliņā un apvienots ar ieslēgšanas pogu. Lasa labi, poga ērti sasniedzama un ļauj iztikt bez pogām priekšpusē. Par uzbūves kvalitāti nav daudz ko teikt – par tādu cenu visi izveidoti ļoti kvalitatīvi. Mazliet izbrīna “Sony”, kura malas joprojām ir no plastmasas – materiāls, kas neatbilst “Sony” premiuma statusam. Citādi – metāls un stikls visos ir cieņā. Metāls un stikls gan nozīmē, ka jāuzmanās no skrāpējumiem, kas uz šādiem materiāliem parādās nemanot.

Kā ar ūdens un putekļu noturību? “Sony” un “Samsung” ir noturīgi pret abām stihijām. “Huawei” nav, un šis tomēr ir būtisks trūkums.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu tas pirkstu nospiedumu lasītājs Samsung S8 ir izvietots izcili tizli un neērti, tāpēc vien neuzskatu to par labu pirkumu. Priekšā zem ekrāna bija nesalīdzināmi ērtāk, atliek vien cerēt, ka izdosies nākošajās paaudzēs iebūvēt to ekrānā.

Draugiem Facebook Twitter Google+