×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
4. decembris, 2014
Drukāt

Jaunās Bonda filmas nosaukums būs “SPECTRE”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nākamās filmas par britu superaģentu Džeimsu Bondu, kas būs jau 24.kinodarbs par aģentu 007, nosaukums būs “SPECTRE” un tā kinoteātros nonāks nākamā gada rudenī.

Filmas režisors Sems Mendess ceturtdien pasākumā kinostudijas “Pinewood Studios” telpās Anglijas grāfistē Bekingemšīrā, kur pirmdien sāksies filmas uzņemšana, svinīgi prezentēja gan filmas nosaukumu, galveno lomu atveidotājus, gan arī jaunāko versiju – “DB10”- Bonda ikoniskajai automašīnai “Aston Martin”.

Filmas nosaukumā “SPECTRE” filmu sērijas fani atpazīst agrīnajās Bonda filmās – sākot ar pašu pirmo “Doktors Nē” (“Dr. No”), kas uz ekrāniem nonāca 1962. gadā – iepazīto teroristu organizāciju, kuru vadīja Ernsts Blofelds. No angļu valodas tulkojot, vārds “spectre” nozīmē “rēgs”, kā arī “sliktas priekšnojautas”, bet Bonda filmās SPECTRE ir saīsinājums starptautiskam noziedzīgam sindikātam “Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion” (“Īpašais izlūkošanas, terorisma, atriebības un izspiešanas izpildorgāns”).

Jau ceturtajā filmā pēc kārtas aģentu 007 atveidos Daniels Kreigs, bet Bonda meiteņu lomā iejutīsies Lea Seidū un Monika Beluči. Aktieru komandai pievienosies austriešu aktieros Kristofs Valcs, bet Endrjū Skots atveidos valdības ierēdni. Ralfs Fainzs turpinās darbu kā slepenā dienesta vadītāja M.lomas atveidotājs.

Filmu studijas sniegtā informācija liecina, ka jaunās filmas sižets būs “mīklains vēstījums no Bonda pagātnes, kura dēļ viņš nonāks uz pēdām, lai atklātu ļaunu organizāciju”. “Kamēr M. cīnās pret politiskajiem spēkiem, lai saglabātu slepeno dienestu, Bonds atsedz slāņus krāpšanai un atklāj šausmīgi patiesību, kas slēpjas aiz SPECTRE,” informēja studija.

Iepriekšējā Bonda sērijas filma “Skyfall” (“Operācija: Skyfall”) uz ekrāniem nonāca 2012.gadā un kļuva par visu laiku ienesīgāko Bonda filmu ar kases ieņēmumiem 1,1 miljarda ASV dolāru (890 miljonu eiro) apmērā.

24.Bonda filmas pirmizrāde Lielbritānijā paredzēta 2015. gada 23. oktobrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+