×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
21. jūnijs, 2018
Drukāt

Datu regulas sekas: atsakās sniegt pirmo palīdzību bērnam, kuru uz slimnīcu atvedis vectēvs (58)

Foto - pexels.comFoto - pexels.com

Slimnīcā septiņus gadus vecam bērnam sākotnēji atteikta palīdzība, jo viņu ārstniecības iestādē nogādāja vectēvs. Tikai pēc ilgākām pārrunām bērna pārsistā piere apkopta un uzlikta šuve, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Septiņus gadus vecais zēns vasaras brīvlaiku pavada pie vectētiņa laukos. Puisēns, istabā lēkājot, pārsitis pieri, un vectēvs nolēma viņu nogādāt uz tuvāko slimnīcu pie speciālistiem. Tomēr palīdzības vietā puisēna vectēvam nācās atbildēt uz daudziem jautājumiem un pierādīt, ka viņš ir zēna radinieks.

Slimnīcas administrācija palūgusi vectēvu atstāt puisēnu vienu un doties uz citām telpām. Kamēr skaidrota zēna un vectēva radniecība, puisēnam netika sniegta medicīniskā palīdzība.

”Uzņemšanā vectēvam teica, ka viņš nedrīkst bērnu tur vest. Bērns esot jāaiztur uz 24 stundām, līdz vecāki varēs viņu izņemt. Bērns sēdēja uzņemšanā, bet viņam netika sniegta palīdzība, jo vēl nebija noskaidrots, kas viņu ir atvedis,” raidījumam pastāstīja zēna māte.

Galu galā, palīdzība tika sniegta, taču stingri pieteikts, ka tā bijusi pēdējā reize, kad sniedz palīdzību bērnam, kurš uz slimnīcu atvests bez vecākiem vai kopā ar personu, kurai nav nokārtota attiecīga pilnvara. Slimnīcas personāls esot norādījis, ka jāievēro personas datu aizsardzības prasības, tādēļ palīdzību nevarot sniegt.

Veselības ministrijas sabiedrisko attiecību speciālists Oskars Šneiders norāda, ka apstiprinātā datu regula nekādas jaunas prasības pacientiem un ārstniecības iestādēm nenosaka. Latvijā jau gadiem ilgi darbojas gan Pacientu tiesību likums, gan citi likumi, kas regulē kārtību, kā jārīkojas ārstniecības iestādēm.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (58)

 1. idijōtu banda!

 2. Mana radiniece zvanīja uz Stradiņiem, lai noskaidrotu, kā klājas viņas tēvam pēc operācijas. Viņai neko neteica, esot datu regula, tagad ziņas nesniedzot.

 3. Eh, aizmirsu, ka LA manus komentārus nepieņem! Nav, redz, samaksāts!

 4. Ja bērna māte ir, piemēram, lidmašīnas stjuarte, tad viņas bērnam nesniegs palīdzību, kamēr viņa nebūs atgriezusies no reisa, uzzinājusi par notikušo un atkūlusies līdz slimnīcai????

 5. Pag pag, kā tad ar auklītēm? Arī pilnvara vajadzìga? Kādreiz atstāj bērnu draudzenei vai sarunā ar radinieku, ka šis paskatīsies bērnu un, ja tajā laikā kas notiek?
  Par likumu. Jūs tā kārtīgi palasījāt to? Ko nozīmē, ka pilvarotais pie notāra nemaz nav vajadzīgs? Tad nozīmē, ka notāri pelnīs par formālu pilnvarošanu pat nepārbaudot datus? Pilnvarotajam nemaz nepajautās???
  Nu bļin par ko naudu maksāt? Tad vēl, redziet , bāriņtiesa var uzskatīt, ka tā persona var nebūt piemērota šim statusam( vecākiem nemaz nav un nevar būt visi dati) un vēl atņemt vecāku aizgādības tiesības!!! Tad kāpēc šīs elementārās lietas nevar uzticēt notāriem (domāju uzreiz pārbaudīt datubāzes) lai vismaz kaut kā pamatotu izmaksas, kuras pieprasa?
  Kas notiks tādā gadījumā, ja vecākie bērni pieskatot jaunākos būs izsaukuši ātros? Viņiem taču dokumenti nemēdz būt pieejami? Nu grūti noturēties lai nepateiktu ko rupju.
  Laikam ar dir… domājuši.

 6. Interesanti, ja atbrauktu zēna vecāki, kā VIŅI pierādītu ka tiešām tādi ir – pieņemu, ka pases viņi paņemtu gan, bet zēnam ta dokumentu nekādu nav, vismaz nav klāt, jo teorētiski pase viņam pat varētu būt, bet -vismaz pagaidām- personas kodu uz pieres LV vēl netetovē.

 7. Ko tik neizdomā-regulas-nav jau no kā sargāties,jau sen visi pers.kodi klīst pa pasauli,vienīgi,tie ,kuri patreiz piedzimst var nosargāt.
  Nesniegt palīdzību bērnam-absurds-kāda pilvara-negadījumi vat notikt dažādās situācijās,kur nav neviena ar pilnvaru blakus.Pasēs jau sen neraksta bērnus!

 8. kads kopsakars datiem ar pirmas palidzibas sniegsanu? Atgriezamies PSRS laikos, kad papirs bija svarigaks par cilveku?

 9. Nezin,kas svarīgāk ,sniegt palīdzību nepieciešamības gadījumā,vai ļaut ,lai notiek ,kas ļaunāks.Nesaprotu,kas notiek mūsu valstelē.Citādi to nevar nosaukt.Vēl te skaļi bļaustamies par kādu tur simtgadi.Vakar tieši par to runāju ar vienu mazbērniem,kuram pašam tā arī netika skaidrs,kāpēc es viņu nevarētu aizvest pie daktera.Tad labāk ,lai bērni nīkst pilsētā,kur vecāki vakarā būs mājās,nekā omīšu un opīšu pieskatīti skraida pa laukiem,Varbūt,ja ar kādu likuma ievērotāja bērnu ,kas notiks viņa prombūtnē,varbūt padomās pirms atsaka citam palīdzību.

 10. Kā jau sacīju – būs līķis, būs risinājums! Kamēr nav līķa – nav arī risinājuma… . ( Vai šo arī cenzēsiet?)

 11. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 12. Lielāks stulbums nav redzēts! Pie manis Beļģijā ciemojās krustdēls,bērns izmežģīja potīti. Kā rezultātā nogādāju slimnīcā…un tur neviens ārsts nejautāja vecāku klātbūtni vai kaut kādas pilnvaras. Galvenais bija sniegt bērnam palīdzību un bērnu palaida bez jebkādām stulbām regulām ar mani mājās. Un man nevienam nebija jātaisnojas kas es esmu zēnam.
  Hallo,idiotu bars attopieties!!!
  Paši visur pieprasīja lai uzrāda pers. kodu , vai neesat attapušies pārāk vēlu????
  Un vai bērnam tas nerada traumu,gaidīt kamēr vecāki ierodas???
  Vai bērnam pēc tādiem gadījumiem nebūs traumēta psihe?
  Vai kāds ir padomājis,ka bērni kuriem būs nācies sastapties ar šādu situāciju….turpmāk baidīsies no ārstniecības iestādēm?
  Ja vecāki strādā nav laika skraidīt,sēdēt pie notāra rindās lai uztaisītu pilnvaru. Ja tā pilnvara būtu beztermiņa,tad pieļauju … vecāki paciestu tās neērtības. Bet ja darbojas uz 3 mēn. …….

 13. visi nenormāli pārspīlē. Ja ir slikti, tātad jāpieņem un pēc iespējas ātrāk cilvēkam palīdzi, pēc tam prasi dokumentus. nevis otradi – prasa dokumentus, lai cilveks nomirst

 14. tiko pazvaniju uz bernu slimnicu….. ka man riebj sis klusais telefons…. ja ir planveida pasakums tad vajadziga pilnvara…. bet akutos gadijumos vajag berna un parstavja dokomentus…. un beidziet cepties tur kur nevajag!

 15. Nožēlojami – ārstiem jaunas atrunas kā nesniegt palīdzību. REGULA 😀 Ar to tagad atrunāsies par visām neizdarībām. Kādu laiku tas darbosies, jo liela daļa cilvēku neizprot regulas jēgu, un nedomājot brēc tik līdzi. Cilvēkiem jāpārzin pašiem savas tiesības, tad nevarēs tik viegli manipulēt un pūderēt smadzenes ar šādām atrunām.
  Arī pirms regulas ziņas par pacientu likums liedza sniegt pa labi pa kreisi.
  Konkrētajā gadījumā – vecāki taču tāpat būtu atbraukuši, vectēvs gan jau viņus būtu sazvanījis kamēr bērnam sašuj pieri.
  Pirmās palīdzības nesniegšana ir noziegums, it sevišķi ja tā izrīkojas mediķi. Un vēl bērnam!

 16. Man šodien bija līdzīgz gadījums. Aizvedot savu desmitgadīgo bērnu pie ārsta – speciālista vizīte tika atteikta, jo nebija līdzi bērna pase. Bija līdzi tikai manējā.

 17. Kāds te sakars regulai. Te mediķu st… pie vainas. Viņu pienākums ir sniegt palīdzību visiem. Neviens neliedza apkopt ievainojumu un tad skaidrot kas notika. Bet no mūsu mediķiem ne to vien sagaidīsi, kamēr neesi sapiķojis uz rokas – neviens neko nedara.

 18. ko vel sita stulba valdiba vel izdomattad laut bernam nomirt

 19. Vai tad primārais mediķu uzdevums nav palīdzēt un sniegt palīdzību? STULBUMS! Kamēr noskaidro kas atvedis,kas ir cietušais…..

 20. Vispār jau medicinas iestādi varētu sodīt, par to, ka tiek vilcināta pirmā palīdzība. Sniedz palīdzību un tad skaidro radniecību un citas figņas.

 21. murgs ne valsts!

 22. Un šeit noderētu kopdzīves reģistrs, kas dažās ES valstīs darbojas. Tieši šajos gadījumos viņš labi darbojas: vecmāmiņa un mazmeita, tante un kaimiņiene, un citi tamlīdzīgi gadījumiem, kad kāds par kādu rūpējas.

 23. Pilnvara derīga tikai 3. mēnešus un”‘ ļoti labi ”maksā.

 24. Tātad ja kādu bērnu, kurš no skolas iet mājā viens vai kaut vai ar vectēvu, pa ceļam notriec mašīna, viņu ātrā palīdzība paT neuzņems, jo vecāki nav blakus. Starp citu, komunistu laikos tādas cūcības nenotika. Piegriezušies ar savu datu aizsardzību. Es 2 nedēļas sava kompī nevarēju normali ieiet, jo man prasija kaut kādus pinus. Tagad gribēju izlasīt kaut kādu rakstu. Tas izrādās feisbukā, bekaida iekšā, jo redz profils jārediģē d€ļ datu aizsardzības. Nu lai iet bekot. Iztikšu. Nelasīšu vairs neko un nekur, ja citādi nevarēs.

 25. Un būs arvien trakāk. No pazīstamiem dzirdēju, kā psih. slimnīcā nonācis cilvēks ar attiecīgiem traucējumiem – ziņas pa telefonu netiek sniegtas, vakarā cilvēku izlaiž, tas atkal aiziet nezin kur un pēc vairākām stundām viņu kaut kur atrod un atkal atved – kā jau var noprast, uz to pašu psihl.slimnīcu, un tejāteris var sākties no jauna. Sasodītie burta kalpi. Bet viņiem ir bail pārkāpt likuma burtu, jo tad draud bargs sods. Bet par kaut kādu tur cilvēku – nu lai tak viņš nosprāgst.

 26. PLĀNPRĀTIŅI!!!
  Drīz jau arī bez pilnvaras nevarēs palīdzēt nelaimē cietušajiem.

 27. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

  Lasīt bērni iemācās 5 līdz 7 gadu vecumā, bet saprast izlasīto (šis pārgudrās ES regulas un citus līdzīgus priekšrakstus) daudzas tantes un onkuļi neiemācās mūža garumā. Tā viš i’, kaut gan savas nozares “pamācības”, lai arī visstulbākās, tomēr vajadzētu smalki izprast bez divdomīgiem “tulkojumiem” un interpretācijām !

 28. Jā.izklausās absurdi,bet fakts vecvecākiem jāraksta pilnvara. Dzīves paradokss…
  Situācija-cilvēks nokļuva slimnīcā.Lielas veselības problēmas un naudiņas nav.
  Un…soc.dienesti ar visām datu aizsardzībām meklēja radiniekus,kas varētu samaksāt,un turpmāk parūpēties…a,večuks pēdējos 25 gadus neko vairāk par pudeli un pimpi nav cilājis.

 29. tad no regulas izriet, ka, pilnīgi svešu bērnu aizvedot pie daktera, tas savu pakaļu nekustina kaut vai bērns noasiņo?

 30. Vai tādus pašus debīliķus atkal vēlēsim?

  • Tas ir noziegums pret Latvijas iedzīvotājiem, balsot par kādu no partijām. Vēlēšanās jāpiedalās visiem, tikai vēlēšanu urnās nedrīkst neko no izsniegtajiem materiāliem mest. Tad partijām 5% barjera būs nepārvarama un paspīdēs kāda iespēja veidot demokrātisku valsts pārvaldi. Šodien deputātu koalīcijas padomi vada nezināmi cilvēki, bet koalīcijas deputātiem padomes lēmumi ir obligāti.

 31. Un ja tas būtu jūsu mazbērns vai krustbērns?

 32. Neatliekamas medicīniskas palīdzības sniegšanai nav vajadzīgas nekādas pilnvaras.
  Plānveida – jā un sen jau, tur nav nekādas jaunas Amerikas.
  Šis gadījums bija neatliekamas medicīniskās palīdzības kompetence. Un kolēģu rīcība bija diezgan muļķīga.

 33. Tas ir idiotisms,kas tagad notiek.Arī es mazmeitu aizvedu uz labratoriju noņemt asins analīzes ,bet bez pilnvaras nevar,jo kas es esmu. Kaut gan pasē uzvārdi ir vienādi un es analīžu rezultātus nemaz pati nesaņemšu,tie nonāk pie ārsta.Rakstīju kaut kādu depešu par to kas esmu un ka neizmantošu gadījumu nelietīgos nolūkos. Vecmamma vairs pie ģimenes nepieder.

 34. Te jāprasa, ar ko atšķiras robots no cilvēka? Likumi, regulas jāievēro, bet tādēļ nedrīkst pārkāpt cilvēcisko. Robots neatšķirs ir vai nav vectēvs, bet medicīniskajam personālam primārajam bija jābūt slimnieka aprūpei. Vai dzīvojam absurdu pasaulē?

 35. Neaizmirstiet, ka veselîbas nozari šai zemē pārvalda ZZS un viņu ieliktene Čakša! Te nu ir veco komunistu darbības rezultãts! Atceraties, kad dosieties vēlēt!!!

  • vispār jau medicīnas sistēmas pamatus sagrāva tieši mediķi un notika tas tad, kad vienu zoodārzā atrasto dakterīti pataisīja par prežudirsu, otrs dakterveidīgais iesēdās simts zagķu nama vadoņa beņķī, bet trešo dakteri par nozares ministru uztaisīja… līdz tam to nozari sagraut nevarēja…
   kā redzams, tikai slikti bijušie dakteri, kuri nespēj dakterēt, savu ambīciju pēc liedz to darīt citiem…

 36. Mūsu personas kodi sen jau klīst pa pasauli, jo tika pieprasīti uzrādīt katrā stūrī, tikai tirgū vēl nē. Tagad nu sākas datu aizsardzība pilnīgi absurdā veidā. Laikam jau kāds par šo ”spožo” ideju nopelnīja labu naudiņu!

 37. Mums patīk regulas, ka tik ir ar ko atrunāties.

 38. Varbūt sākt ar ar atšaušanu?

 39. Idiotisms jau pamazām ir oārņēmis arī citas sfēras, tā jau nav tikai medicīna. Un meli. Milzīgi, nomācoši meli, no kuriem IT KĀ aizsargājoties, tad arī tiek fabricēti visi šie stulbie papīreļi. Cik ilgi mēs, normālie cilvēki, tomēr ar to samierināsimies? Es, brīžiem par to domājot, jūtu, ka zūd jēga un veselais saprāts. Jo normāls cilvēks šo visu tomēr izdomāt un vēl uzspiest visai valstij nu nekādi nevarētu. Tad kas vispar notiek, un cik ilgi tas tā turpināsies????

  • Jums šķiet tiešām zudis veselais saprāts jo nevar pat sākt saprast domu, ko gribat pateikt ar savu nesakarīgo teikumu… pārlasi pirms spied sūtīt 😉 vai nekomentē. Bērnus ar komentāriem nrpabarosi 😉

 40. Lūk spilgts piemērs veselības sistēmas komai,ka teica pati ministre,galvenais nav slimnieks, galvenais ir papīrīts, jo vairāk nomirst darba lopu-goju, jo vairāk naudas var norakstīt birokrāti

 41. Kad Latvijā beigsies nu jau atklāts vājprāts, kurš pēdējos gados nemazinās, bet lavīnveidigi aug augumā? Kurš to organizē un ar kādu nolūku? Visu šo idiotismu citādi nosaukt nav iespējams. Un, ja ārsts nezināmu iemeslu dēļ ķēmojas līdzi, tad jāatgādina, ka, kļūstot par arstu , viņš deva Hipokrāta zvērestu. Tur nebija teikts, ka 24 stundas jāmirdina cilvēks medicīnas iestādē. Tad jau mēs turpmāk neglābsim ievainotu putniņu, jo viņš nevar uzrādīt dokumentus par savu izcelsmi???? Pazaudēt var visu ko, bet, ja ir pazudusi CILVĒCĪBA un veselais saprāts, tad ir pilnīgā p…ļā…..

  • Kāds sakars regulai ar Hipokrāta zvērestu? Ne jau ārsti un laboranti ir tie, kuri izdomāja šos noteikumus…Ja mediķi šo likumu pārkāps, slimnīcām uzliks milzu sodus, jo vienmēr (diemžēl) būs kāds, kurš pasūdzēsies.

 42. Vai tiešām tik grūti saprast, ka datu regula nav vainojama konkrētu cilvēku stulbumā?

 43. Idioti!!!!!!!

 44. IDIOTI!!!!!!!!!!!!!!!

 45. Tie nav mediki, bet dzivnieki

 46. Tas pārspēj visu! Atbildēt

  Tådu ierēdni atlaist no darba un liegt tam jebkad atkal strādāt kur darīšana ar bērniem!

 47. Latvijas medicīna slepkavo mazus bērnus !!! To dara slepkava Čakša !!! Kāpēc gan slimu bērnu pie ārsta speciālista , ar ģimenes ārsta norīkojumu, nevar aizvest vectēvs uzrādot dokumentus ????? čakša priecājas , ka samnazinās rindas, jo daudzi nomirst netikdami pie speciālista, bet citi šausmās aizbēg uz ārzemēm. Čakša slepkavo mazus bērnus !!!

 48. Tā arī no raksta nesapratu, kāpēc ieši slimnīcas darbinieks bija izdomājis, k datu regula liedz viņam/viņai sniegt palīdzību bērnam. Tad jau droši vien, ja kādu bez dokumentiem notrie uz ielas auto, tam ar nevar sniegt palīdzību un tās būs datu regulas sekas.

 49. Latvietis ierēdnis tiešām ir viena sviestaina amatpetsona! Cilvēku, bērnu vairs neredz 🙁

Draugiem Facebook Twitter Google+