×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
4. marts, 2018
Drukāt

Jaunās konservatīvās partijas premjera amata kandidāts būs Bordāns (28)

Jānis Bordāns. Foto: LETAJānis Bordāns. Foto: LETA

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) premjera amata kandidāts startam 13.Saeimas vēlēšanās būs politiskā spēka līderis, Rīgas domes deputāts Jānis Bordāns.

Viņa kandidatūra valdības vadītāja amatam tika izvirzīta šodien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiekošajā JKP sanāksmē.

Kā teikts JKP interneta mājaslapā, Bordāns daudzus gadus praktizējis kā zvērināts advokāts. Viņš arī piedalījies neatkarīgās Latvijas Republikas prokuratūras dibināšanas procesā 1991.gadā.

1994. un 1995.gadā Bordāns strādājis 5.Saeimā kā deputāts ar “mīksto” mandātu, bet 2010.gadā viņš bijis toreizējā Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) parlamentārais sekretārs. Vēlāk Bordāns kļuva par tieslietu ministru, bet beigās šo amatu atstāja politisku nesaskaņu dēļ.

Pēc tam Bordāns dibināja partiju, kura diezgan veiksmīgi startēja 2017.gadā notikušajās pašvaldību vēlēšanās. JKP deputāti Rīgas domē gan nokļuva opozīcijā.

13.Saeimas vēlēšanas notiks šī gada oktobra pirmajā sestdienā.

Pievienot komentāru

Komentāri (28)

 1. Visa seit komentos piegaudojuso esence jau ir taja, ka tie ir nekas cits, ka korumpantu vankskisi, kuriem par to atmestas saslaukas no saimnieku galda. Ne vairak. Jo tiem nav, jo nevar but, ne 1 sakariga argumanta, tikai apmalosana un nozakasana,
  Jo citadi, lai izstasta, KURA tad partija ir labaka par so? Nav variantu. Ta ka atliek tikai sie, par ko balsot.
  Bet tas, kas iedomasies vecos komunistus, kolonistu valodas uzturetajus, cekistu slepejus, utml ievelet, tas jau nav cietejs, bet lidzdalibnieks, sis valsts graut palidzetajs. Bez variantiem

 2. Tomēr - par NA!!! Atbildēt

  visa nelaime, ka šis partiju staigātājs bordans ir tikai bezrakstura marionete ,siles meklētājs “vienotibas” spices un tiem līdzīgo rokās! Un runās un darīs visu ko tam liks ēlrtes,vinķeles,la gallas ,putni un cālīši,bet nekad to ko prasa un vēlas tauta!Pagaidām,ar visiem tās trūkumiem vienīgā latviskā partija bija un ir NA!

  • Nu NA gan viņu IZMETA, kad viņš kā tieslietu ministrs mēģināja strauji ierobežot “tūdaliņu”sili – maksātnespējas ziķerus.( pēctece smukā Baiba Broka visas Bordāna likumdošanas iniciatīvas tūlīt atsauca)
   Katrā ziņā – es no visiem ļaunumiem izvēlēšos mazāko – jaunos konservatorus

 3. Korumpantu – kremlinu pakalpini histerija . Tas nozime ,ka JKP nelauj iesutit savas rindas kangarus.

  • Kur vēl īstākus kangarus, kā Latvijas ceļu pārstāvošo Bordānu, krievu militārista meitu, Potapovu un kontrabandas jumtu, Jurašu? Vēl nepietiek, nelieti, ko mūsu valstij un tautai jau nodarījuši: LC, LPP, ZRP un Vienotība?

 4. šitam pimpim lode starp acīm varētu būt pietiekams arguments vēlēšanās nepiedalīties. Nekad vairs. No More!

 5. Ja Latvijas Avīze gatavojas pirms vēlēšanām stāties konkrētas partijas, piemēram, cita starpā, nacionālās apvienības reklāmistu rindās, tad tā arī vajag skaidri definēt kārtības labad!

 6. Sarkasms cenzūrai nav saprotams, vai NA ļoti tuvi?

 7. Domāju par ko balsot - vai nu NA, vai nu JKP Atbildēt

  ļoti labi! Žēl, ka NA līderis Raivis Dzintars nav pietiekami aktīvs, ir pārāk flegmatisks un politiski neuzņēmīgs – šis baidās būt par vienkāršu ministru un vēl vairāk baidās klūt par premjeru. Atkal NA par premjeru izvirzīs bijušo komunistu Robertu Zīli?
  Man iekš JKP neapatīk 2 lietas – 1.tas, ka viņi ar krievu medijiem runā krieviski un tādējādi vājina latviešu valodas pozīcijas; 2. tas, ka par patrioti uzmetusies Patopava – laikā, kad šī bija DP inspektore, viņa 16.martā arestēja latviešu patriotus un nacionālistus. Tagad Patapova vārdos saka, ka ir patriote. Nez, ko šī darīs 16.martā – ies pie pieminekļa?? Gribētu no Potapovas skaidrojumu par laiku, kad šī kā inspektore trenkāja pozitīvā nozīmē radikālos latviešus. Bordāns laikam vienu gadu gāja pieminēt leģionārus (manās acīs tas tāds populisms) un biežāk (atbalstāma rīcība!) šis gāja 17.martā, kad Čakstes vadībā 1944.gadā tika parakstīts t.s. latviešu memorans par Latvijas neatkarības atjaunošanu.

  • Tie kas godina leģionārus ir arī 9.maijā jāgodina sarkanarmijas latvieši. Gan vieni gan otri dienēja noziedzīgu okupantu armijās. Tie paši leģionāri pēc pavēles aizturētu un nošautu katru, kurš mēģinātu kara laikā ko darīt Latvijas neatkarības atjaunošanas sakarā – kā jau zvērestu devuši Vācijas armijas karavīri.

   • Pēc tā, ko tavējie staļiniskie sadisti un masu slepkavas nodarīja latviešu valstij un tautai “Baigā gadā”, katra latvieša svēts pienākums, bija sist jūsu sugu līdz pēdējam cilvēces atkritumam un vienalga Hitlera Vācijas vai pat marsiešu armijas rindās. Katrs latvietis, kurš bija varmācīgi rekrutēts krievu armijā, varēja nogalināt savus komandierus un komisārus, bet nepildīt noziedzīgas pavēles, nešaut uz sev līdzīgiem labsirdīgiem un morāliem eiropiešiem.

  • Tikpat labi var jautāt, kāpēc Arvils Ašeradens “tikai” vada Vienotību. Droši vien tāpēc, ka tas ir pietiekami svarīgs un pienākumiem piesātināts darbs, lai nebūtu laika vēl stūrēt uz premjerēšanu un ministrēšanu, ko arī pats Dzintars ir atzinis. Dažs labs par šādu vienlaicīgu sēdēšanu uz diviem krēsliem tikmēr bļautu, ka tā ir raušanās pie siles pat visām varītēm.

   • Domāju par ko balsot - vai nu NA, vai nu JKP Atbildēt

    1. Kāpēc par premjeru jāvirza bijušo komunistu Zīli?
    2. Rietumos gan partiju vadītāji nav tik pašapmierināti, nav tik lēndomīgi un tik flegmatiski, un tik mazspēcīgi – viņi vada partiju un paziņo, ka uzvaras gadījumā vadīs valdību un valsti. Slikti, ka Dzintars (un partija) nav izaudzinājis sev aizvietotāju. Izskatās, ka bez Dzintara partija izjuks un nebūs kas to vada. Viena cilvēka partija…laikam šis baidās no konkurences, jo protams, ka aktīvāks konkurents šo ātri nostums malā un uzņemsies valsts vadību. Tāpēc jau NA nestājas jauni cilvēki, jo šie sapratuši – pie varas netiks, kamēr valdīs mūžīgais Dzintars. Nav iekšējās konkurences. Partijā uz augšu virzās Dzintara draugi, bet ne gudrākie un spējīgākie. Tā ir stagnācija. Jānosaka, ka pēc 2 termiņiem deputāts 1 termiņu izlaiž un pastrādā kādā gaterī.
    Kolam jākļūst par nākošo NA vadītāju un līderi!

    • 1. No kura daikta izzīdi, ka Zīles kungs bija komunists?
     2. Ja esi gatavs balsot par čekas projektu, JKP, tad jau pieļauj arī, ka nākamās Saeimā SC varētu būt koalīcijā.

     • Domāju par ko balsot - vai nu NA, vai nu JKP

      Vecos CV bija godīgi rakstīts, bet tagad internetā tik viegli nevar atrast. Starp citu – arī Bordāns ir bijušais komunists. “1981-1989 – Vissavienības Ļeņina komunistiskās jaunatnes savienības biedrs”.
      Labi būtu, ja būtu tāds likums, kur deputāta kandidātam jautājums : “Vai līdz 1991.gadam biji komunistiskās partijas biedrs?”. Tagad daudzi noklusē un slēpj savu darbību komunistiskajā partijā. Reirs arī slēpa līdz kāds nejauši atrada rakstu no žurnāla laikam “Zvaigzne”.
      Jāatver ne tikai čekas maisus, bet jānopublicē visu komunistu sarakstu. NEsen dzirdēju – čekisti stukačus piespieda sadarboties ar okupācijas varu, bet komunisti brīvprātīgi stājās okupācijas varu stutējošajā partijā.

    • Netiec gudrs par ko: NA nacionālpatriotiem, vai nākamās Saeimas SC koalīcijas partneri, ja tie kopā savāks vairāk par 50% balsu, JKP balsot? Tad tev ir ķīselis galvā. Svārstīties varētu starp aptuveni tuviem spēkiem.

     • Domāju par ko balsot - vai nu NA, vai nu JKP

      Es par NA varbūt balsošu,ja šie par premjeru izvirzīs cilvēku, kurš līdz 1991.gadam nekādi nevarēja darboties komunistu partijā, jo bija pārāk jauns.
      Par LAtvijas premjeru jākļ’just cilvēkam, kas dzimis ap 1980.gadu un agrāk. Cik jauns bija Igaunijas premjers,kurš laikam tika atzīts par jaunāko Eiropā? 28 gadus vecs??
      NA manuprāt vienīgais sakarīgais ar labām zināšanām ir Rihards Kols. Tā bija NA kļūda, ka viņi par Rīgas mēra kandidātu ielika Baibu Broku un nevis Kolu.
      Gaidu turpinājumu – kuri cilvēki no JKP būs ministru kandidāti. Tāpat šiem vēl nodaļu nav visā Latvijā. Skatīšos kas nodalā darbosies manā pusē. Ja karjeristi, partiju mainītāji un bijušie komunisti, tad varbūt nosvēršos par labu NA.
      Jāredz arī sarakstus. Ko darīs Broka – darbosies Rīgas domes opozīcijā vai “bēgs” uz Saeimu? Un cik augstu sarakstā būs “pārbēdzēji”: Kursīte, Rībena, tas jocīgais matemātikas profesors.

 8. kāda viņam tautība

  • Jānis Lapiņš. Atbildēt

   Kas tikai Latvijā nav bijuši premjeri – Padomju laika vēstures skolotājs, apdošināšanas aģents, skoltājs – tāpēc esam kur esam. Premjeram jābūt TAUTSAIMNIEKAM, kurš pārredz “spēles laukumu”, ar ekonomista un finansista izglītību. Latvija spilgti pierādija Ļeņina tēzes absurdumu, ka valsti var vadīt ķēkša.

 9. Potapova bus virspremjere.

 10. Vēl viens pārdevies portāls neļauj komentēt!

 11. Uz priekšu JKP!

 12. Atbalstām!

 13. Ambiciozs, sīkumains vīrelis.

 14. Kada Krievijas negu smaka.

Draugiem Facebook Twitter Google+