Veselam
Bērni

Smiltenes un Amatas jaunās māmiņas var apmeklēt Diānas Zandes lekciju 16


Psiholoģe Diāna Zande uzrunā klātesošos izglītojošajā seminārā topošajām māmiņām – ”Gaidību 4dienas” tirdzniecības centrā “Domina”.
Psiholoģe Diāna Zande uzrunā klātesošos izglītojošajā seminārā topošajām māmiņām – ”Gaidību 4dienas” tirdzniecības centrā “Domina”.
Jauno māmiņu semināru vadot. Foto – LETA

24.augustā labdarības akcijas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietvaros ar jaunajām māmiņām un tētiem Smiltenē un Amatā tiksies projekta vēstnese, psiholoģijas zinātņu doktore Diāna Zande, lai sniegtu nepieciešamās zināšanas par mazuļu aprūpi un emocionālo atbalstu bērnu audzināšanā lekcijā „Kā izprast savu mazuli?”. „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ir labdarības organizācijas Ziedot.lv rīkota akcija sadarbībā ar SIA „Maxima Latvija”, kuras mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā.

Lekcijas Smiltenē un Amatā ietilpst projekta vēstneses Diānas Zandes lekciju sērijā, kas norisinās dažādos Latvijas novados. Tiekoties ar jaunajām ģimenēm D.Zande sniedz nepieciešamās zināšanas par mazuļu aprūpi un emocionālo atbalstu, kā arī par to, kas jāzina par mazuļa attīstību dzīves pirmajos gados, kā izprast bērniņu un viņa vajadzības un kā pašiem vecākiem neizsīkt, rūpējoties par savu mazuli.

24.augustā ar lekciju „Kā izprast savu mazuli?” Diāna Zande viesosies Smiltenē, Galdnieku ielā 10, plkst. 11.00, bet jau plkst. 16.30 Ģikšos, PII „Kastanītis” telpās tiksies ar Amatas novada jaunajiem vecākiem. Lekcija ir bez maksas – tās laikā tiks nodrošināta bērnu pieskatīšana. Aicinām pieteikties lekcijām „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” programmas dalībniekus, novada jaunās ģimenes, bērnu un ģimenes atbalsta speciālistus, kā arī citus interesentus Smiltenē pa tālr. 28358337 (Ļubova Ņikiforova, fonds „Saules kalns”), bet Amatā pa tālr. 26373259 vai e-pastu anitabeikule@inbox.lv (Anita Beikule, Amatas novada attīstības fonds) līdz 21.augustam.

Lekcijas laikā jaunajiem vecākiem palīdzēs noskaidrot ne tikai par bērnu audzināšanu aktuālus jautājumus, piemēram, kā nomierināt mazuli, kurš daudz raud, kāpēc mazulis nepakļaujas dienas režīmam, kā zināt, vai bērna attīstība notiek atbilstoši laikam, u.c., bet arī sniegs emocionālo atbalstu pašiem vecākiem. Diānas Zandes lekcijā izskanējušie padomi un ieteikumi būs apkopoti speciālā informatīvā materiālā, kuru lekcijas apmeklētājiem būs iespējams saņemt bez maksas.

Saistītie raksti

Kā jau minēts, labdarības akcijas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā. Projekta ietvaros ģimenēm, kurās aug bērni līdz 2 gadu vecumam, katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 eiro vērtībā, lai bērni augtu veseli un laimīgi. Lai varētu sniegt palīdzīgu roku visiem bērniem no Latvijas maznodrošinātajām ģimenēm, nepieciešami 32 000 eiro mēnesī.

Ziedojumus iespējams veikt SIA „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā gan ziedojumu kastītēs, gan izvēloties veikalos produktus ar īpašu akcijas zīmi „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”, kas nozīmē, ka ražotājs ziedos 1 centu no produkta cenas mazuļu atbalstam. Šobrīd labdarības akcijā ir iesaistījies AS „Tukuma piens” ar pienu un kefīru „Baltais” 2%, AS „Laima” ar dažāda veida cepumiem, konfektēm, u.c. produktiem, kā arī SIA „Rīgas Piensaimnieks” ar biezpiena sieriņu „Kārums” multipaku, ziedojot 1 centu no katra pārdotā produktu iepakojuma „Maxima Latvija” veikalos. Sniegt atbalstu mazuļiem no trūcīgām ģimenēm var arī ziedojot Ziedot.lv mājas lapā un zvanot uz ziedojumu tālruni 9006 7004 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

LA.lv