×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
13. septembris, 2012
Drukāt

Jaunās māmiņas-uzņēmējas aicina piedalīties konkursā

Foto- LETAFoto- LETA

Banka “Citadele” sadarbībā ar žurnālu “Mans Mazais” aicina piedalīties konkursā “Mammu bizness” māmiņas, kuras grūtniecības laikā vai bērna pirmo divu dzīves gadu laikā sākušas savu uzņēmējdarbību, šodien konkursa preses konferencē informēja “Citadeles” Uzņēmumu apkalpošanas direkcijas vadītāja Agnese Paegle.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Citadeles” korporatīvo komunikāciju vadītāja Baiba Ābelniece, konkursa mērķis ir atbalstīt māmiņas, kuras laikā, kad gaidīts bērniņš, vai neilgi pēc tā dzimšanas sākušas savu uzņēmējdarbību.

Konkursa laikā no 2012.gada novembra līdz 2013.gada aprīlim no iesūtītajiem pieteikumiem žurnālā “Mans Mazais” tiks atspoguļota viena žūrijas izvēlēta inovatīva un veiksmīgi īstenota biznesa ideja.

Savukārt konkursa galvenajā balvā būs 1000 latu uzņēmuma attīstībai no “Citadeles”.

Tāpat ikviens varēs iesaistīties un balsot par savu favorītu “Mans Mazais” mājaslapā “mansmazais.lv”, kur visām konkursa dalībniecēm būs iespēja publicēt savu biznesa aprakstu. Lasītāju balsojuma konkursa uzvarētāja balvā saņems 300 latus no SIA “Citadele līzings un faktorings”.

“Citadeles” Uzņēmumu apkalpošanas direkcijas vadītāja Paegle uzsvēra, ka ar šī konkursa palīdzību banka vēloties atbalstīt māmiņas, kas līdztekus rūpēm par bērnu ir apņēmības pilnas sākt un sāk savu uzņēmējdarbību.

Lai piedalītos konkursā, jaunās māmiņas aicinātas iesūtīt īsu biznesa aprakstu konkursam “Mammu bizness” portālā “mansmazais.lv” vai aizpildot pieteikuma anketu kādā no bankas “Citadele” filiālēm visā Latvijā.

Iesniegtos konkursa pieteikumus ar biznesa aprakstu izvērtēs konkursa žūrija, kuras sastāvā ir bankas “Citadele” Uzņēmumu apkalpošanas direkcijas vadītāja Paegle, žurnāla “Mans Mazais” galvenā redaktore Tīna Kempele, pagājušā gada konkursa uzvarētāja, uzņēmēja Rita Stikāne, Latvijas ekokosmētikas ražotāja “Madara Cosmetics” valdes priekšsēdētāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras viceprezidente, SIA “Arkolat” prezidente Daina Pečate.

Paegle arī atzīmēja, ka konkursa pieteikumu vērtēšanas kritēriji ir biznesa dzīvotspēja ilgtermiņā, idejas oriģinalitāte, biznesa projekta pamatojums un izklāsts, tirgus pieprasījums un mērķauditorija un eksporta iespējas.

Sūtīt pieteikumus konkursam iespējams līdz 2012.gada 31.decembrim. Savukārt 2013.gada aprīlī konkursa žūrija no visiem konkursa pieteikumiem izvēlēsies vienu uzvarētāju, kas saņems galveno balvu no bankas “Citadele”.

Lai piedalītos konkursā “Mammu bizness”, jābūt māmiņai, kuras biznesa ideja ir realizēta, uzņēmums joprojām darbojas, un biznesa idejai jābūt īstenotai grūtniecības vai bērna pirmo divu gadu laikā.

Žurnāla “Mans Mazais” galvenā redaktore Kempele norādīja, ka pērn konkursā piedalījās vairāk nekā 80 jaunās māmiņas. Viņa prognozēja, ka šogad konkursam pieteikties varētu pat divreiz vairāk dalībnieču.

“Konkursā varētu pieteikties divreiz vairāk dalībnieču nekā iepriekš tāpēc, ka šogad ir plašākas iespējas pieteikties, nekā bija iepriekšējā konkursā, kad iesūtīt īsu biznesa aprakstu konkursam “Mammu bizness” varēja vien portālā “mansmazais.lv”. Tāpat ceram, ka jaunās māmiņas pieteikties mudinās iepriekšējā konkursa rezultāti,” sacīja Kempele.

Kā ziņots, iepriekšējā bankas “Citadele” un žurnāla “Mans Mazais” organizētajā konkursā “Mammu bizness” galveno balvu 1000 latus no bankas “Citadele” biznesa attīstībai ieguva SIA “BeBelv” īpašniece Rita Stikāne, kas papildus privāto bērnudārzu vadīšanai sākusi ražot ekoloģisku termoapakšveļu bērniem.

Konkursā piedalījās 82 sievietes, kuras savu biznesa sākušas grūtniecības laikā vai līdz bērna divu gadu vecumam. Kā liecina konkursa rezultāti, jaunās māmiņas uzņēmējdarbībā īsteno drosmīgas un dzīvotspējīgas idejas, sekmējot gan savu, gan valsts labklājību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+