×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
7. marts, 2017
Drukāt

Jaunās Nordea un DNB apvienotās bankas nosaukums būs “Luminor” (6)

Apvienoto banku jaunais logoApvienoto banku jaunais logo

Jaunās “Nordea” un DNB apvienotās bankas Baltijā nosaukums būs Luminor. Zīmola paziņošana ir vēl viens nozīmīgs solis ceļā uz jaunās bankas izveidi, informēja bankā.

“Šodien mēs izziņojam apvienotās bankas jauno zīmolu. Zīmola nosaukums “Luminor” ietver solījumu klientiem un darbiniekiem – būt mūsdienīgai un uzņēmīgai bankai, kas veidota, balstoties uz dzīves stilu un biznesa pieeju Baltijā ar mērķi veidot labāku rītdienu. Mūsu vīzija ir kļūt par labāko uz klientiem orientēto banku Baltijā,” komentē Nils Melngailis, jaunās bankas Padomes priekšsēdētājs.

Jaunās bankas zīmols radīts, ciešo sadarbojoties ar Londonā bāzētu, starptautiski atzītu zīmolu konsultāciju aģentūru “FutureBrand”, skaidroja bankas pārstāvji.

“Jaunā zīmola nosaukums “Luminor” apvieno divas mūsu kā zīmola, biznesa un bankas visspēcīgākās iezīmes. Pirmā jaunā nosaukuma vārda daļa izsaka mūsu mērķi – veidot labāku rītdienu. Lumin- ir vārda sakne latīņu vārdam ar nozīmi “gaisma”. Tieši tādi mēs vēlamies būt mūsu klientiem – privātpersonām, uzņēmumiem, sabiedrībai kopumā un valstīm, kurās mēs būsim pārstāvēti un strādāsim – redzama zīme pozitīvām pārmaiņām, norādot ceļu uz labāku nākotni. Bankas nosaukuma vārda daļa -nor atsaucas uz dziļajām saknēm mūsu mātes organizācijās, Ziemeļvalstu bankās, un plašākā nozīmē – uz valstīm, kurās mēs dzīvojam un strādājam. -Nor ir atvasināta no vārda Ziemeļvalstis,” skaidro “FutureBrand” Vecākais stratēģiskais direktors Fredijs Bavejstoks.

Banku apvienošanās ir atkarīga no regulatoru pieņemtajiem lēmumiem un nosacījumiem. Plānots, ka apvienošanās darījums varētu notikt 2017. gada otrajā ceturksnī. Līdz brīdim, kad tiks saņemti visi nepieciešamie apstiprinājumi un lēmumi, bankas turpinās strādāt kā neatkarīgi un savstarpēji konkurējoši uzņēmumi.

Līdz apvienošanās darījuma brīdim abas bankas turpina darbu ar esošajiem zīmoliem; jaunais zīmols pēc apvienošanās tiks ieviests pakāpeniski.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. pret-monopolu likums ir fikcija ?
  Vai tikai LatvijasESR ??

 2. Atkal tas zaglis klat! Un prieksgala!

 3. Banka man atsūtīja informatīvu vēstuli uzrunājot uz tu.Vai tad būtu tik tuvās attiecībās ar to?Nav viņa man radniece,kaimiņiene vai ģimenes loceklis.Senāk pat bērni vecākus uzrunāja uz jūs.Kur palikusi cieņa pret klientu?
  Vismaz izrādīt to varēja,ar pareizu uzrunu.
  Bet es nejutos kā niecība ,lasot šo vēstuli ,toties zaudētāja ir banka ,kura pieļāva tik rupju kļūdu parādot neprasmi attiecībās ar klientu.

 4. Pierobežniece Anna Atbildēt

  Nu nesaprotu – kas ir ilumināti, kaut kā sasaucas ar to bankas nosaukumu. Biju Nordea. Tagad meklēšu citu, bet izvēle maza, jo algu nedrīkstu saņemt kasē, bet obligāti caur kontu, kur manam nopelnītajam ķepu pieliek banka – par katru izņemšanu , maksājumu, pārskaitījumu slauc nost.

 5. …kad nevar tautu piečakarēt pa vienam vajag saprecēties….vēsture nevar iekarot viems-apvienojās.LV tik daudz banku-sola viena par otru vairāk labumus um groza MŪSU naudiņu.Par katru operāciju jāmaksa vairāk un vairāk.Mums par to ka MŪSU nauda tur atrodas nemaksā neko.Preteji,ja noliec lai uzlrātos pie izņemšanas,ATKAL,jānomaksā procenti.LV atrodas vieni LAUPĪTĀJI.

 6. Izdzirdot šo nosaukumu, pirmajā brīdī var iedomāties, ka tā ir kāda spuldzīšu ražotne kaut kur Ķīnā.

Draugiem Facebook Twitter Google+