Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
26. marts, 2013
Drukāt

Jaunas riepas kravas automobiļiem

MICHELIN2_112

Riepu nomaiņas tirgū tikko nonākusi jaunā “Michelin X Line Energy” riepu sērija, kas paredzēta lielajām kravas automašīnām – tālajiem braucieniem pa autostrādēm un galvenajām maģistrālēm.

 

Jaunā klāsta riepas, kas izceļas ar zemu rites pretestību, nomaina “Michelin Energy Saver Green” līnijas riepas. Piektās paaudzes zemas rites pretestības kravas automobiļu riepas ar šādiem izmēriem: 315/70 R 22.5 Z (visas pozīcijas), 315/70 R 22.5 D (piedziņas ass) un 385/55 R 22.5 T (piekabes ass/piekabes). Tālsatiksmes kravas automobiļu segmentā “Michelin” jau izsenis tiek uzskatītas par ilgāk kalpojošajām riepām, taču beidzamajos gados liela uzmanība tiek pievērsta arī rites pretestības samazināšanai, kas savukārt nodrošina mazāku degvielas patēriņu un līdz ar to arī zemākas izmaksas autopārvadātājiem.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+