×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. aprīlis, 2013
Drukāt

Jaunās skatuves mākslas parāde

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

No 3. līdz 30. maijam Dirty Deal Teatro notiks jaunās skatuves mākslas parāde, kurā varēs iepazīt jaunāko teātra mākslinieku darbus.

Jaunās skatuves mākslas parāde tiecas aizsākt tradīciju skatītāju iepazīstināt ar vienas Dirty Deal Teatro sezonas laikā tapušo jauno teātra profesionāļu darbiem, kuri iezīmē visjaunākās tendences Latvijas skatuves mākslā. Tā ir iespēja gan tiem skatītājiem, kuri meklē jaunas garšas Latvijas teātra telpā, gan arī tiem, kuri savu savu teātri vēl tikai meklē.
2013. gada maijā jaunās skatuves mākslas parādē piedāvājam šādas izrādes – diptihs “Otrais”/”Pati uzmanība” 3. maijā plkst 19:00, “Paspēlēsim mājās” (radošā apvienība HArF) 18. un 19. maijā plkst. 19:00, “Labākais cilvēks Tahkurannā” 27. un 30. maijā plkst. 21:00, “Porcelāna dūmi” 28. un 29. maijā plkst. 19:00. Lai iespaids par jauno mākslinieku radīto būtu pilnīgāks, piedāvājam arī iegādāties abonementu, cena Ls 20 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 12). Abonementu iespējams iegādāties Dirty Deal Teatro teātra kasē, kā arī rezervēt rakstot uz e-pastu info@dirtydealteatro.lv.
Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv
Biļešu cena: Ls 6 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 4)
Abonementa cena: Ls 20 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 12)
Izrādes notiek teātrī “Dirty Deal Teatro” (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+