×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
27. augusts, 2015
Drukāt

Jaunās “Tvinpīkas” sezonas skaņu celiņu veidos Andželo Badalamenti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Režisora Deivida Linča seriāla “Twin Peaks” (“Tvinpīka”) jaunās sezonas skaņu celiņu veidos komponists Andželo Badalamenti, kurš bija oriģinālo sēriju mūzikas autors.

Badalamenti komponējis mūziku arī Linča filmām “Blue Velvet” (“Zilais samts”) un “Mulholland Drive” (“Malholandas ceļš”).

Badalamenti mūzika kāpināja seriālā “Twin Peaks” uzburto atmosfēru, tāpēc viņa vārds tika minēts jau uzreiz pēc tam, kad atklātībā nonāca ziņas par jaunas sezonas uzņemšanu. Vietne “TVLine” ziņo, ka komponists jau sācis sacerēt mūziku jaunajai sezonai.

Televīzijas kanāla “Showtime” prezidents Deivids Nevinss atklāja, ka Linčs un scenārists Marks Frosts esot izveidojuši vienu garu scenāriju visai sezonai. Tas tiks uzņemts kā filma, bet pēc tam sadalīts sērijās.

Kā jau ziņots, aprīlī Linčs paziņoja par izstāšanos no seriāla, jo nevarēja iegūt pietiekami lielu finansējumu. Taču mēnesi vēlāk viņš piekrita atgriezties.

“Es nešaubījos, ka dabūsim viņu atpakaļ,” teica Nevinss. “Seriāls “Twin Peaks” ir mūsu prioritāte. Sapratām, ka vajadzēs vairāk par deviņām sākotnēji pasūtītajām sērijām, ar kurām bijām rēķinājušies un atvēlējuši naudu. Mums nācās tikt ar to galā. Linčs gribēja būt režisors visām sērijām, un arī mēs to vēlējāmies.”

Jaunās sērijas iznāks 2016. gada beigās vai arī 2017. gada sākumā. Zināms, ka aktieris Kails Maklahans atgriezīsies Deila Kūpera lomā.

“Gaidiet, ka atgriezīsies tie varoņi, ko vēlaties atpakaļ. Un būs vēl daži pārsteigumi!” faniem sacīja Nevinss.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+