Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
6. oktobris, 2015
Drukāt

Jaunas virtuālās realitātes brilles

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Samsung” izziņojuši “GearVR” virtuālās realitātes briļļu iznākšanas laiku.

Tas būs šā gada novembris, un to cena būs 88 eiro. Paredzams, ka “GearVR” spēs sadarboties ar visiem 2015. gada “Samsung” viedtālruņu modeļiem. “GearVR” drīzumā saņems pielāgotas “Netflix”, “Hulu”, “Vimeo” un “TiVo” lietotnes, kā arī “Oculus Arcade”, kas ļaus briļļu īpašniekiem spēlēt vairākas jaunas un arī vecas spēles.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+