×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
8. decembris, 2012
Drukāt

Jaunatnes izlases salozē pa grupām

izlozes-grozs

FIBA Europe mītnē Freizingā (Vācija) notikusi nākamās vasaras Eiropas jaunatnes basketbola čempionātu grupu izloze.

Nākamajā vasarā četras no sešām Latvijas jaunatnes izlasēm spēlēs Eiropas čempionātu A divīziju turnīros. Elitē ir visas trīs zēnu komandas, meiteņu basketbols labāko sabiedrībā būs pārstāvēts tikai U-16 grupā.

U-20 vecuma puiši no 11. līdz 21. jūlijam sacentīsies Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, pirmajā posmā Latvijas izlases pretinieki C grupā būs Bulgārijas, Krievijas, Spānijas un Izraēlas vienaudži. Pirmo reizi par šā vecuma labākās komandas godu A divīzijā sacentīsies 20 komandas.

U-18 vecuma junioriem Eiropas čempionāta finālturnīrs nākamgad no 18. līdz 28. jūlijam notiks Latvijā. Pagaidām kā čempionāta saimnieces nosauktas Liepāja un Rīgā, taču uz čempionāta uzņemšanu pretendē arī Ventspils. Latvijas izlase pirmajā posmā spēlēs C grupā kopā ar Itālijas, Bulgārijas un Spānijas izlasēm.

U-16 vecuma kadetu izlases no 8. līdz 18. augustam sacentīsies Ukrtainas galvaspilsētā Kijevā. Latvijas jauno basketbolistu pretinieki pirmajā posmā D grupā būsn Itālija, Ukraina un Horvātija.

U-20 vecuma jaunietēm Eiropas čempionātā B divīzijā deviņas komandas spēlēs katra ar katru. Latvijas izlases pretinieces no 4. līdz 14. jūlijam Albenā (Bulgārija) spēļu secībā būs Čehijas, Beļģijas, Lielbritānijas, Izraēlas, Rumānijas, Portugāles, Luksemburgas un Bulgārijas izlases.

U-18 vecuma juniorēm Latvijas izlase B divīzijas turnīrā Miškolcā (Ungārija) pirmajā posmā spēlēs C grupā kopā ar Rumāniju, Ungāriju, Luksemburgu un Skotiju.

U-16 vecuma kadetēm Latvijas izlase Eiropas čempionātu no 1. līdz 11. augustam aizvadīs Bulgārijas kūrortpilsētā Varnā, kur B grupā sacentīsies ar Krieviju, Zviedriju un Turciju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+