Mobilā versija
+4.3°C
Lilija, Liāna
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
12. jūnijs, 2015
Drukāt

Jaunatnes teātris sezonu noslēgs ar izrādēm “Eslingena” un “Cukurs. Herberts Cukurs”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Skats no izrādes "Eslingena".

Jaunatnes teātris sezonu noslēgs ar izrādēm “Eslingena” un “Cukurs.Herberts Cukurs”, LA.lv pavēstīja producents Juris Millers.

“Pēc daudzu trimdas latviešu lūguma Skolēnu Dziesmu un deju svētku laikā 10. jūlijā koncertzālē “Rīga” notiks izrāde “Eslingena”, kuras sākuma laiks ir plkst. 20 – lai uz to varētu paspēt arī tie skatītāji, kuri tajā dienā vēlēsies apmeklēt deju koncertu Daugavas stadionā,” norāda Millers, piebilstot, ka izrāde būs unikāla, jo tajā piedalīsies arī viena no darba autorēm – ASV dzīvojošā komponiste Lolita Ritmane, vienīgā komponiste – latviete, kas saņēmusi prestižo “Emmy” balvu.

Mūzikla “Eslingena” autori ir leģendārās grupas “Čikāgas piecīši” solists Alberts Legzdiņš, Andris Ritmanis un Lolita Ritmane, bet lugas iestudējumā piedalās turpat 50 aktieri, dziedātāji, dejotāji un Latvijas Jaunatnes teātra Jauno aktieru studijas audzēkņi. Lomās redzēsim Indru Burkovsku, Rasmu Garni, Valdi Lūriņu, Mārtiņu Vilsonu, Juri Kalniņu, Juri Jopi, Madaru Zvaguli, Raimondu Vazdiku, u.c. Mūzikls vēsta par latviešu bēgļu neticamajiem un aizraujošajiem piedzīvojumiem bēgļu nometnē Eslingenā, par mīlestību un sāpēm – daudz kas no izrādē atainotā ir Alberta Legzdiņa autobiogrāfiski novērojumi un fakti.

Savukārt jau otrdien, 16. jūnijā, plkst. 1900 pēdējo reizi šajā sezonā būs redzama Jāņa Ķirša, Pētera Draguna un Jura Millera muzikālā drāma “Cukurs.Herberts Cukurs”. Šo iestudējumu, kas aizvadītās teātra sezonas laikā kļuva par pasaulē zināmāko Latvijas teātra iestudējumu, pirmo reizi klātienē veros arī Herberta Cukura meita Antianeja, kas neskatoties uz savu cienījamo vecumu, mēro tālo ceļu no savas mītnes zemes Brazīlijas, uzsver Millers.

Šajā iestudējumā Herberta Cukura sievas Mildas lomā pirmo reizi debitēs arī jaunā un talantīgā dziedātāja Annija Putniņa. Lomās – Juris Jope, Atis Auzāns, Miervaldis Jenčs, Ivo Grīsniņš-Grīslis, un citi.

Biļetes uz izrādēm vēl nopērkamas visas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+