×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
25. augusts, 2015
Drukāt

Jaunavas par dzīvi negaužas

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Saule caur Jaunavas zodiaka zvaigznāju iet no 23. augusta plkst. 13.37 līdz 23. septembrim plkst. 11.20.

No 24. augusta līdz 2. septembrim dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir Priede.

Priedes zīmē dzimušie ir mērķtiecīgi, neatlaidīgi un par sevi pārliecināti. Citiem neļaus sevi pakalpināt vai izmantot. Neraugoties uz laipnību un iejūtīgu attieksmi pret apkārtējiem, šajā zīmē dzimušie savas vajadzības vienmēr liek pirmajā vietā. Spēj gūt panākumus jebkurā jomā, jo patīk būt priekšgalā. Citu raizes un problēmas viņus neinteresē. Vājā vieta – sirdslietas. Bieži jūtas nesaprasti.

No 3. līdz 12. septembrim dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir Vītols.

Pirmais iespaids par Vītola zīmē dzimušajiem var būt maldīgs, jo aiz ārējā trausluma un neizlēmības slēpjas lietišķs raksturs, viņi zina, ko grib panākt. Šā tipa cilvēki no dabas ir apveltīti ar mākslinieciskām dotībām, labu intuīciju un jutekliskumu. Lai mazinātu pienākumu nastu, prot citus iežēlināt vai pārliecināt sev palīdzēt. Piemīt tendence izklāstīt situācijas pārspīlētāk, nekā ir patiesībā.

No 13. līdz 22. septembrim dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir Liepa.

Liepas zīmē dzimušie ir valdzinoši un patīkami sarunu biedri. Apveltīti ar praktisku domāšanu, apķērīgi un labām organizatora dotībām. Šā tipa cilvēki sevi nevienam neuzspiež, jo viņiem piemīt labas manieres un takta izjūta. Šā iemesla dēļ var rasties iespaids par padevīgumu un neizlēmību, tomēr viņiem ir sava pašcieņa, tie neļauj citiem ar sevi manipulēt. Citu gaušanās par dzīvi viņus garlaiko.

23. septembrī dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir Olīvkoks (Eļļas koks).

Šajā zīmē dzimušie ir toleranti un delikāti pret apkārtējiem, bet ar savu redzējumu uz dzīvi un lietām. Apkārtējās norises viņi uzņem ar smaidu, bet daudzi to uzskata par iedomību vai augstprātību. Tomēr tā nav, jo viņi uzskata, ka ir bezjēdzīgi bendēt nervus par lietām, kas nepārtraukti mainās. Šie cilvēki prot izmantot iespējas un apstākļus, ko dzīve tiem piedāvā. Viņiem ir analītisks prāts un labas novērotāja spējas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+