×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
2. janvāris, 2017
Drukāt

Jaunciema mežā atrod māti ar bērnu (2)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

1.janvāra pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Jaunciemā kāda bērna māte, izkāpjot no sabiedriskā transporta, nokritusi un nav spējīga patstāvīgi pārvietoties.

Apsekojot norādīto teritoriju, pamanītas divas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta brigādes, kuras bija iesaistītas sievietes un bērna meklēšanā. Pēc brīža viena no VUGD iesaistītajām brigādēm sievieti ar bērnu atrada netālu esošajā mežā.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta aptuveni 40 gadus veca sieviete un 12 gadus vecs zēns, kurš turēja suni. Bērns pastāstīja, ka māte, izkāpjot no autobusa, zaudējusi orientēšanās spējas un nezināmu iemeslu dēļ devusies meža virzienā, kur zaudējusi samaņu.

Sieviete policijas ierašanās brīdī bija pie samaņas un paskaidroja, ka pirms diviem gadiem viņai bijušas nopietnas veselības problēmas, kuras, iespējams, ir atstājušas sekas.

Notikuma vietā ieradās mediķi, kuri bērna māti nekavējoties hospitalizēja. Savukārt likumsargi zēnu ar suni nogādāja dzīvesvietā, kur viņi nodoti vecmammai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. 1) VP saņēma informāciju, ka Jaunciemā kāda bērna māte, izkāpjot no sabiedriskā transporta, nokritusi(!) un nav spējīga patstāvīgi pārvietoties.
  2) Ierodoties notikuma vietā, sastapta aptuveni 40 gadus veca sieviete un 12 gadus vecs zēns, kurš turēja suni. Bērns pastāstīja, ka māte, izkāpjot no autobusa, zaudējusi orientēšanās spējas un nezināmu iemeslu dēļ devusies meža virzienā, kur zaudējusi samaņu…
  ————————
  Kurš variants 1) vai 2) ir pareizais?
  Drīzāk izskatās, ka patiešām IZKRITA no autobusa un sasita galvu, tāpēc kā zēns saka “zaudējusi orientēšanās spējas”… Zēns bija ar suni, tātad bija atnācis sagaidīt māti atbraucam ar autobusu …
  Situācija bijusi NOPIETNA, ja jau, kad notikuma vietā ieradās mediķi, bērna māti nekavējoties hospitalizēja… aizveda uz slimnīcu…

 2. Man bieži gadās, ka es uz ielas liekos garšļaukus.

Draugiem Facebook Twitter Google+