Latvijā
Novados

Jaunciemā par uzmākšanos kapu apmeklētājām aiztur meklēšanā izsludinātu vīrieti 1


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – Shutterstock

Rīgā, Jaunciemā par uzmākšanos kapu apmeklētājām policija aizturējusi meklēšanā izsludinātu vīrieti, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policija.

5.augusta pēcpusdienā policija saņēma informāciju, ka Jaunciema kapos kāds tumšās drēbēs tērpts vīrietis uzmācies vairākām kapu apmeklētājām. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, vairākas satrauktas kundzes pastāstīja, ka uzmācīgais vīrietis sākotnēji lietojis alkoholu un apsaukājis apkārtējos, bet pēc tam saticis kādu sievieti un devies meža virzienā.

Apsekojot norādīto teritoriju, pamanītas aprakstam atbilstošas personas, kas bija apgūlušās mežmalā.

Vīrietis kategoriski noliedza, ka uzmācies kapu apmeklētājām. Sarunas laikā gan no vīrieša, gan no viņa pavadones sajusta spēcīga alkoholam raksturīgā smaka. Pāris visas sarunas laikā uzvedās bravūrīgi, lamājās un draudēja likumsargiem ar nepatikšanām darba vietā.

Pieņemts lēmums pāri aizturēt, taču vīrietis, protestējot pret notiekošo, atteicās doties uz operatīvo transportlīdzekli. Policistiem nācās saslēgt viņu rokudzelžos. Iereibusī sieviete, ieraugot drauga uzstājīgo pretošanos, arī mēģināja pamest notikuma vietu. Arī sievieti policistiem nācās saslēgt rokudzelžos.

Pārbaudot abu aizturēto personu datus, konstatēts, ka vīrietis izsludināts meklēšanā. Viņš nodots Valsts policijas darbiniekiem, savukārt sieviete nogādāta dežūrdaļā.

Pārkāpējai veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā un testa laikā noskaidrots, ka viņa ir gandrīz četru promiļu reibumā, tāpēc noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā cilvēka cieņu aizskarošā stāvoklī.

LA.lv