Latvijā
Novados

Jaundzimušie liepājnieki simtgades gadā saņems īpašas dāvanas1

Publicitātes foto. Liepājas pašvaldība

Jau vairākus gadus jaundzimušo liepājnieku vecāki pēc mazuļa reģistrācijas Liepājas Dzimtsarakstu nodaļā no pilsētas pašvaldības saņem īpašas dāvanas. Šogad, Latvijas simtgadē, sākot no pilsētas dzimšanas dienas, 18. marta, mazie liepājnieki saņems īpaši veidotu dāvanu komplektu, informē pašvaldība.

Dāvana – Liepājā ražoti bioloģiskās kokvilnas dvieļi ar kapuci – iesaiņoti īpaši veidotā kastītē, kur kopā ar dvieli pievienots oriģināls kartīšu komplekts. Kartīšu aversā ir numurēti mēneši, lai fotografējot mazuli, klāt var pielikt kartīti, radot fotogrāfiju ar stāstu un atmiņām no pirmā dzīves gada. Savukārt kartīšu reversā katru mēnesi var ierakstīt bērna svaru, garumu un atzīmēt īpašus mēneša notikumus mazuļa dzīvē.

Komplektam pievienota arī apsveikuma kartīte, kurā lasāms visu iemīļotais dziesminieces Maijas Kalniņas dzejolis “Liepāja”.

Dvielis ar kapuci, uz kura attēlots Liepājas simbols – lauva, ražots Liepājas uzņēmumā “Wooly World”. dāvanas iesaiņojums un īpašās kartītes pēc Liepājas pilsētas pašvaldības pasūtījuma ražotas uzņēmumā SIA “Prezentreklāmas aģentūra”.

Viena dāvanu komplekta izmaksas ir 22,27 eiro. 2017. gadā Liepājas Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 828 jaundzimušie. Ņemot vērā šo jaundzimušo skatu, pašvaldība tam kopumā šogad atvēlēs ap 19 tūkstošiem eiro.

LA.lv