Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jauni iespaidi izdaiļos dzīvi! Horoskops 11. oktobrim0

Foto: Fotolia

Šodien var notikt kas tāds, kas labvēlīgi ietekmēs darba jautājumus un veselības stāvokli. Ja būsi pietiekami disciplinēts, pareizi izplānosi savu dienu, vakarā sajutīsi mieru un apmierinājumu ar sevi. Labvēlīga diena, lai iepazītos, apmeklētu jaunas vietas un dotos ceļojumā. Svaigi iespaidi tev pašlaik ir nepieciešami kā nekad agrāk.

Auns

Tu būsi pilns entuziasma un enerģijas. Kas attiecas uz sievietēm Auniem, kaisle viņas vienkārši dedzinās. Iespējama liela mīlestība, bet pastāv arī grandioza skandāla varbūtība. Ieteicams kontrolēt emocijas, jo tās var pāraugt agresijā. Atrodi laiku atpūtai vai iemīļotajai nodarbei.

Vērsis

Labvēlīga diena braucieniem un ceļojumiem. Iespējamas patīkamas ziņas, ģimenes pieaugums. Sievietes Vērši var saņemt uzmanības apliecinājumus vai dāvanas no saviem mīļotajiem. Šodien var notikt kas tāds, kas labvēlīgi ietekmēs darba jautājumus un veselības stāvokli.

Dvīņi

Šī diena saistīta ar aizsākto darbu pabeigšanu, rezultātu apkopošanu. Labvēlīgi atrisināsies esošās problēmas. Šīs dienas notikumi var kļūt par apstiprinājumu tavu uzskatu un lēmumu pareizībai. Dienas otrajā pusē tevi var pārņemt un drūmas priekšnojautas. Pagaidām neko neuzsāc. Esi piesardzīgs vārdos. Nepieļauj netaktiskumu.

Vēzis

Ja būsi pietiekami disciplinēts, pareizi izplānosi savu dienu, vakarā sajutīsi mieru un apmierinājumu ar sevi. Tālu no mājām Vēži atklās sev jaunas perspektīvas.

Lauva

Šodien tu jutīsies norobežots no ikdienas kņadas. Šādā situācijā tu varēsi mierīgi un objektīvi daudz ko novērtēt un pieņemt svarīgus lēmumus. Ja tev ir pretenzijas pret tuviem cilvēkiem vai kolēģiem, vēlams tās labi pārdomāt, bet pēc mierīgi apspriest. Diena sola panākumus individuālā radošuma jomā.

Jaunava

Iespējams, tev izdosies uz laiku uzlabot savu finanšu stāvokli. Padomā, kā pavadīsi gaidāmās brīvdienas, jo tās var tev izrādīties ļoti svarīgas. Tiem, kas gatavojas ceļojumam, planētas iesaka būt piesardzīgiem, jo iespējamas traumas, apdegumi, saindēšanās.

Svari

Labvēlīga diena, lai atpūstos, atbrīvotos, izmantotu ūdens procedūras, relaksācijas seansus, dziedniecību. Esi piesardzīgs – iespējamas traumas, apdegumi, saindēšanās. Parūpējies, lai tavā ēdienkartē būtu vairāk vitamīnu un minerālvielu. Atceries, ka sulas ir jādzer svaigi spiestas.

Skorpions

Iespējams, ka profesionālās problēmas un attiecības ar ģimenes locekļiem mainīs jūsu savstarpējās attiecības. Tev būs grūti piedot kļūdas un vēl jo vairāk – nodevību. Pacenties neizgāzt dusmas uz nevainīgiem cilvēkiem, tas kaitēs tavai reputācijai un vēl vairāk sarežģīs situāciju.

Strēlnieks

Tava uzvedība var būt neprognozējama. Neuztver pārāk emocionāli panākumus karjerā un profesionālajā jomā, esi modrs. Turi sevi rokās un nenolaidies līdz skaudībai un dusmām.

Mežāzis

Šodien norisināsies notikumi, kuri izraisīs vērtību pārvērtēšanu. Materiālie panākumi būs līdzvērtīgi garīgajiem centieniem. Tu spēsi koncentrēties uz savām iekšējām pārmaiņām. Iespējams, tev parādīsies pareģošanas spējas. Naktī iespējami pravietiski sapņi, kas var piepildīties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Labvēlīga diena, lai iepazītos, apmeklētu jaunas vietas un dotos ceļojumā. Svaigi iespaidi tev pašlaik ir nepieciešami kā nekad agrāk. Ja tu noņemsi nepieejamības masku, saskarsme ar apkārtējiem cilvēkiem atnesīs tev daudz pozitīvu emociju. Saasināsies intuīcija, vērīgums, prognozēšanas spējas.

Zivis

Pastāv liela iespēja, ka finanšu stāvoklis būs kritisks, tāpēc labāk izveidot rezervi neparedzētiem izdevumiem. Iespējams konflikts ar ģimenes vecākajiem locekļiem. Pacenties saglabāt aukstasinību. Apsver plānu izkļūšanai no sarežģītas situācijas. Dienas beigās iespējams nervu sasprindzinājums.

LA.lv