×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
22. maijs, 2012
Drukāt

Jauni lauksaimniecības tehnikas centri ne tikai Rīgā

potinger_13

Celtniecības un lauksaimniecības tehnikas izplatītāji – tirdzniecības centru tīkls “Stokker” paziņojis par ievērojamu smagās tehnikas Rīgas servisa Krasta ielā 42 paplašināšanu. Taps jauna piebūve ar astoņiem remonta boksiem kopumā 900 kvadrātmetru platībā.

Celtniecības un lauksaimniecības tehnikas izplatītāji – tirdzniecības centru tīkls “Stokker” paziņojis par ievērojamu smagās tehnikas Rīgas servisa Krasta ielā 42 paplašināšanu. Taps jauna piebūve ar astoņiem remonta boksiem kopumā 900 kvadrātmetru platībā.

Papildus tam iecerētas arī biroja telpas 200 kvadrātmetru platībā. Tā būs lielākā celtniecības un lauksaimniecības tehnikas zīmola JCB bāze Baltijā. Kā stāsta Indreks Lillends, SIA “Stoller” valdes loceklis, 2013. gadā tiks uzsākta arī jauna tirdzniecības un servisa centra būvniecība Jēkabpilī. Pašlaik šajā pilsētā ir tirdzniecības ofiss, kur iespējams iegādāties “Stokker” nopērkamās preces, kā arī saņemt informāciju par smagās tehnikas iegādi un finansēšanas nosacījumiem. Tiek nodrošināti arī smagās tehnikas servisa pakalpojumi. “Stokker” nupat atklājis arī tirdzniecības ofisu Ventspilī un jaunu veikalu Rīgā. Reģionos šogad notiek aktīva tehnikas prezentācija. Notikušas klientu dienas Rēzeknē, Jelgavā, Rīgā. Plānots šo labi iesākto tradīciju turpināt. “Pārstāvniecību izveide reģionu centros un mūsu rīkotās klientu dienas dod iespēju lauksaimniekiem un celtniekiem savām acīm novērtēt mūsu tehniku un tās piedāvātās iespējas. Reāls brauciens ar šo tehniku ir daudz pārliecinošāks par skaistiem vārdiem,” pamato “Stokker” pārstāvis Indreks Lillends.

Labi zināmais zīmols JCB ievērojami uzlabojis trīs celtniecības tehnikas modeļus. Ekskavatora iekrāvēja uzlabojumos uzsvars likts uz degvielas ekonomiju un bremžu sistēmas uzlabošanu. Pastāvīgi tiek domāts par to, lai tehnikas vadītājs savā darba vietā justos ērti, tāpēc ir gan papildu apgaismojums, gan ērtāka sēdvieta. Gan šim modelim, gan teleskopiskajam iekrāvējam ir uzlabots instrumentu panelis.

Interesantus jaunumus šogad piedāvā arī austriešu lauksaimniecības tehnikas ražotājs “Pöttinger”, kas ir zīmols ar vairāk nekā 135 gadu pastāvēšanas vēsturi. Tā ir pļaujmašīna “Novacat” ar samazinātu svaru un lielāku darba ražīgumu; savācējpiekabe ar automātisku griezējnažu asināšanas sistēmu, kas samazina degvielas patēriņu un uzlabo darba ātrumu; kombinētā sējmašīna ar minerālmēslu izkliedi, kas vienā braukšanas reizē izdara divus darbus. Lai veicinātu lauksaimnieku tehniskā parka atjaunošanos, “Stokker” tirdzniecības centri piedāvā zemniekiem nodot savu veco tehniku kā pirmo iemaksu jaunas iegādei.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+