Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. janvāris, 2014
Drukāt

Jauni Islandes un Slovēnijas vēstnieki


Foto no Valsts prezidenta kancelejas arīvaFoto no Valsts prezidenta kancelejas arīva

Valsts prezidents Andris Bērziņš vakar darbam Latvijā akreditēja Islandes un Slovēnijas vēstnieces.

Islandes vēstniece Kristīna Adalbjorga Arnadotira dzimusi 1957. gadā. Ieguvusi maģistra grādu publiskajā administrācijā un pārvaldībā. Bijusi Fulbraita stipendiāte. Strādājusi par žurnālisti, ieņēmusi dažādus amatus Reikjavīkas domē, tostarp vadījusi mēra sekretariātu. Ārlietu dienestā kopš 2009. gada. Vēstniece rezidē Helsinkos, Somijā.

 

Marko_VPK_6

Slovēnijas vēstniece Marta Kosa Marko dzimusi 1965. gadā. Ieguvusi bakalaura grādu žurnālistikā un maģistra grādu komunikācijas zinātnē. Strādājusi par žurnālisti, no 1997. gada bija valdības preses sekretāre, vēlāk ieņēmusi vadošus amatus Slovēnijas tirdzniecības un industrijas palātā. Līdz 2013. gadam darbojusies vadības apmācības jomā. Šobrīd ir Slovēnijas vēstniece arī Vācijā un rezidē Berlīnē.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+