Mobilā versija
+1.6°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Jauni Kosovas un Malaizijas vēstnieki

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidents Andris ­Bērziņš darbam Latvijā akreditēja jaunos Kosovas un Malaizijas vēstniekus.

Kosovas vēstnieks turpmāk būs Ilirs Dugolli, kurš ieguvis maģistra grādu tiesību zinībās. Pirms darba diplomātiskajā dienestā strādājis par pasniedzēju Prištinas universitātē, kā arī darbojies kā ārštata juridiskais padomnieks Kosovas statusa sarunās un bijis Kosovas premjerministra vecākais padomnieks. Bijis Kosovas misiju ES un NATO vadītājs. Pašlaik I. Dugolli ir Kosovas rezidējošais vēstnieks Zviedrijā, kā arī nerezidējošais vēstnieks arī Lietuvā, Norvēģijā, Somijā un Islandē.

 

Olberija_VPK_6Malaizijas vēstniece Datīna Seri Blānša Olberija dzimusi 1959. gadā. Ieguvusi juridisko zinātņu bakalaura grādu Bekingemas universitātē Lielbritānijā. 2009. gadā norīkota par Malaizijas augstāko komisāri Papua-Jaungvinejā, kur bijusi diplomātiskā korpusa vecākā. Kopš 1993. gada ir Malaizijas koalīcijas partijas – Tautas progresīvās partijas – biedre un tās starptautisko attiecību biroja vadītāja. Vēstniece rezidē Helsinkos, Somijā.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (57)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+