Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Jauni Kosovas un Malaizijas vēstnieki

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidents Andris ­Bērziņš darbam Latvijā akreditēja jaunos Kosovas un Malaizijas vēstniekus.

Kosovas vēstnieks turpmāk būs Ilirs Dugolli, kurš ieguvis maģistra grādu tiesību zinībās. Pirms darba diplomātiskajā dienestā strādājis par pasniedzēju Prištinas universitātē, kā arī darbojies kā ārštata juridiskais padomnieks Kosovas statusa sarunās un bijis Kosovas premjerministra vecākais padomnieks. Bijis Kosovas misiju ES un NATO vadītājs. Pašlaik I. Dugolli ir Kosovas rezidējošais vēstnieks Zviedrijā, kā arī nerezidējošais vēstnieks arī Lietuvā, Norvēģijā, Somijā un Islandē.

 

Olberija_VPK_6Malaizijas vēstniece Datīna Seri Blānša Olberija dzimusi 1959. gadā. Ieguvusi juridisko zinātņu bakalaura grādu Bekingemas universitātē Lielbritānijā. 2009. gadā norīkota par Malaizijas augstāko komisāri Papua-Jaungvinejā, kur bijusi diplomātiskā korpusa vecākā. Kopš 1993. gada ir Malaizijas koalīcijas partijas – Tautas progresīvās partijas – biedre un tās starptautisko attiecību biroja vadītāja. Vēstniece rezidē Helsinkos, Somijā.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+