Mobilā versija
+1.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
16. aprīlis, 2014
Drukāt

Jauni Kipras un Botsvānas vēstnieki

Foto no Valsts prezidenta kancelejas arīvaFoto no Valsts prezidenta kancelejas arīva

Vakar Valsts prezidents Andris Bērziņš darbam Latvijā akreditēja Kipras Republikas un Botsvānas vēstniekus.

Kipras vēstnieks Latvijā turpmāk būs Andrejs Kakuriss, kurš dzimis 1960. gadā. Viņš ieguvis maģistra grādu starptautiskajās attiecībās Otavā, Kanādā. Diplomātiskajā dienestā kopš 1984. gada. Ieņēmis dažādus amatus Kipras Ārlietu ministrijā, bijis vēstnieks Īrijā, šobrīd vēstnieks Zviedrijā.

Botsvana_VPK_5Botsvānas vēstnieks Lameks Nthekels dzimis 1966. gadā. Ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā Edītes Kovanas universitātē Austrālijā. Botsvānas valsts pārvaldē un ar to saistītās aģentūrās strādā kopš 1991. gada. Ieņēmis amatus, kas saistīti ar tirdzniecības, tūrisma un eksporta jomu attīstību. Kopš 2013. gada ir Botsvānas vēstnieks Zviedrijā. L. Nthekels ir pirmais Botsvānas vēstnieks Latvijā.

Kipras Republikas un Botsvānas vēstnieki rezidē Stokholmā, Zviedrijā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+