Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
29. oktobris, 2014
Drukāt

Jauni Brazīlijas un Korejas Tautas Republikas vēstnieki

Foto - Valsts prezidenta kancelejaFoto - Valsts prezidenta kanceleja

Valsts prezidents Andris Bērziņš darbam Latvijā akreditējis jaunos Brazīlijas un Korejas Tautas Republikas vēstniekus.

Brazīlijas vēstnieks Latvijā turpmāk būs Markuss Viniss Pinta Gama. Vēstnieks dzimis 1956. gadā, aizstāvējis doktora disertāciju par cilvēktiesību jautājumiem. Ārlietu dienestā darbojies ar humānajiem, vides, zinātnes jautājumiem, kā arī ar starptautiskās organizētās noziedzības jautājumiem. Pašlaik ir Brazīlijas vēstnieks Zviedrijā un rezidē Stokholmā.

 

 

Koreja_VPK_6Ziemeļkorejas vēstnieks Latvijā turpmāk būs Kans Jandoks, kurš dzimis 1956. gadā. Studējis starptautiskās attiecības. Ārlietu dienestā no 1984. gada, kur ieņēmis dažādus amatus ministrijas centrālajā aparātā, kā arī vēstniecībās Bangladešā un Ugandā. Pašlaik ir Ziemeļkorejas vēstnieks Zviedrijā un rezidē Stokholmā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+