Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
29. oktobris, 2014
Drukāt

Jauni Brazīlijas un Korejas Tautas Republikas vēstnieki

Foto - Valsts prezidenta kancelejaFoto - Valsts prezidenta kanceleja

Valsts prezidents Andris Bērziņš darbam Latvijā akreditējis jaunos Brazīlijas un Korejas Tautas Republikas vēstniekus.

Brazīlijas vēstnieks Latvijā turpmāk būs Markuss Viniss Pinta Gama. Vēstnieks dzimis 1956. gadā, aizstāvējis doktora disertāciju par cilvēktiesību jautājumiem. Ārlietu dienestā darbojies ar humānajiem, vides, zinātnes jautājumiem, kā arī ar starptautiskās organizētās noziedzības jautājumiem. Pašlaik ir Brazīlijas vēstnieks Zviedrijā un rezidē Stokholmā.

 

 

Koreja_VPK_6Ziemeļkorejas vēstnieks Latvijā turpmāk būs Kans Jandoks, kurš dzimis 1956. gadā. Studējis starptautiskās attiecības. Ārlietu dienestā no 1984. gada, kur ieņēmis dažādus amatus ministrijas centrālajā aparātā, kā arī vēstniecībās Bangladešā un Ugandā. Pašlaik ir Ziemeļkorejas vēstnieks Zviedrijā un rezidē Stokholmā.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+