Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
29. oktobris, 2014
Drukāt

Jauni Brazīlijas un Korejas Tautas Republikas vēstnieki

Foto - Valsts prezidenta kancelejaFoto - Valsts prezidenta kanceleja

Valsts prezidents Andris Bērziņš darbam Latvijā akreditējis jaunos Brazīlijas un Korejas Tautas Republikas vēstniekus.

Brazīlijas vēstnieks Latvijā turpmāk būs Markuss Viniss Pinta Gama. Vēstnieks dzimis 1956. gadā, aizstāvējis doktora disertāciju par cilvēktiesību jautājumiem. Ārlietu dienestā darbojies ar humānajiem, vides, zinātnes jautājumiem, kā arī ar starptautiskās organizētās noziedzības jautājumiem. Pašlaik ir Brazīlijas vēstnieks Zviedrijā un rezidē Stokholmā.

 

 

Koreja_VPK_6Ziemeļkorejas vēstnieks Latvijā turpmāk būs Kans Jandoks, kurš dzimis 1956. gadā. Studējis starptautiskās attiecības. Ārlietu dienestā no 1984. gada, kur ieņēmis dažādus amatus ministrijas centrālajā aparātā, kā arī vēstniecībās Bangladešā un Ugandā. Pašlaik ir Ziemeļkorejas vēstnieks Zviedrijā un rezidē Stokholmā.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+