Sports
Hokejs

Jaunie hokejisti cīnīsies par “Maxima Superkausu”0


Aigars Kalvītis un “Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags dod startu jaunam bērnu hokeja turnīram.
Aigars Kalvītis un “Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags dod startu jaunam bērnu hokeja turnīram.
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Hokeja federācija un tās atbalstītāja “Maxima Latvija” vienojusies par jauna turnīra rīkošanu bērnu un jauniešu komandām – “Maxima Superkauss”.

Jaunā inicatīva uzsākta kā daļa no bērnu un jauniešu hokeja pieejamības veicināšanas programmas Latvijā, palīdzot jaunajiem censoņiem prasmju pilnveidošanā un attīstībā.

Plānots, ka “Maxima Superkausā” startēs jaunie hokejisti visās vecuma grupās (no U-9 līdz U-17), katrā no tām cīnoties par īpašu kausu. Turnīrā varētu piedalīties 102 komandas no Rīgas, Mārupes, Daugavpils, Liepājas, Ogres, Brocēniem, Jelgavas, Ozolniekiem, Jūrmalas, Talsiem, Tukuma, Ventspils un Valmieras.

LHF prezidents Aigars Kalvītis uzsver, ka “Maxima Superkauss” ir lielisks stāsta turpinājums jau iesāktajai sadarbībai starp LHF un “Maxima Latvija”.

“Pateicoties šim projektam, mēs vēl vairāk varēsim veicināt bērnu un jauniešu sporta attīstību valstī. Arī nākotnē mums ir paredzētas vairākas interesantas atbalsta programmas, par kurām mēs publiski varēsim paziņot jau tuvākajā laikā,” bilst LHF vadītājs.

“Mēs iestājamies par veselīga dzīvesveida kultūru Latvijā un vēlamies redzēt aktīvus, veselus bērnus ar bagātīgu interešu loku. Tādēļ vēlamies padarīt Latvijā populārāko sporta veidu hokeju pieejamāku arī mazajiem sportistiem,” piebalso “Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags.

Saistītie raksti

Tikmēr LHF vecāku padomes priekšsēdētājs Kaspars Eihe norāda, ka Latvijas valsts prioritātei vajadzētu būt bērnu un jauniešu fiziskā sagatavotība. “Tas palīdzēs veicināt ar mūsu iedzīvotāju veselības stāvokli, kas ir vissvarīgākā lieta šajā dzīvē. Liels prieks, ka uzņēmums “Maxima Latvija” iesaistās un atbalsta bērnu un jauniešu sportu,” pauž Eihe.

“Maxima Superkauss” iniciatīvas atklāšanas laikā tika organizēta arī diskusija par bērnu un jauniešu hokeja attīstību Latvijā un sporta veida pieejamību plašākai auditorijai. Diskusijas laikā tika apspriesta Latvijas bērnu un jauniešu hokeja nozares esošā situācija un meklēti risinājumi sporta veida pieejamības vecināšanai. Tāpat tika diskutēts par iespējamajiem finansējuma avotiem un valsts atbalstu jauniešu hokejam, kā arī par izglītības nozīmīgumu jauno hokejistu treniņu procesā.

LA.lv