Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
5. jūnijs, 2013
Drukāt

Jaunie radari – tikai nākamgad


Foto - LETAFoto - LETA

Skaidrība par jaunu fotoradaru iegādi varētu būt tikai šā gada laikā, un to iegāde iespējama gada nogalē, bet reāla uzstādīšana tikai nākamajā gadā, vakar intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

 

Ministrs stāstīja, ka pagaidām nav panākta vienošanās starp ministrijām, kā tiks pārdalīti ieņēmumi no naudas sodiem, kas piemēroti par fotoradaru fiksētajiem pārkāpumiem. Taču Kozlovskis prognozēja, ka šo un citus jautājumus nokārtos līdz gada beigām un jau decembrī būs precīzi zināms par fotoradaru iegādi. No 2013. līdz 2017. gadam ik gadu no investīcijām paredzētajiem līdzekļiem ir paredzēts iegādāties 20 fotoradarus. Viena fotoradara iegādei valsts atvēlētu 30 000 latu, bet uzstādīšanai – 5000 latu.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+