Mobilā versija
+1.2°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
17. augusts, 2016
Drukāt

Jaunieša joki draud pārvērsties apsūdzībā par uzmākšanos sievietēm (2)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Ilustratīvs attēls

Neveiksmīgie kāda jaunieša joki draud pārvērsties par iespējamo uzmākšanos sievietēm, vēsta polcija.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes dežūrdaļa saņēmuši informāciju par četriem gadījumiem Daugavpilī, kuros sievietēm, iespējams, uzmācās gados jauns vīrietis.

Veicot operatīvos un izmeklēšanas pasākumus, tika noskaidrota iespējamā vainīgā persona ir vietējais nepilngadīgais jaunietis.

Jaunietis jau sniedzis liecības, kurās atzinās nodarījumos. Notikušajā policija nav atklājusi atklātu seksuāla rakstura uzmākšanos. Pats jaunietis savu rīcību pamato ar vēlmi pajokot, taču kā izrādās, ļoti neveiksmīgi, atzīst tiesībsargi.

Pašlaik tiek lemts par audzinoša rakstura piespiedu līdzekļu piemērošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Hmm…ja nepildgadīgais esot uzmācies sievietēm…tad varbūt ir noticis tieši pretējais – viņš ticis provocēts un pavedināts netiklībā? Vai no juridiskā viedokļa nepilgadīgais maz var uzmākties? Vai nepilgadīgā var uzmākties viŗiešiem un iekulties nepatikšanās?

    • Mūsu tēvzemē in,divīds ir nepilngadīgs līdz 18 gadu vecumam, bet, ievērojot akcelerāciju, kad krāniņš attīstas ātrāk par smadzenēm, viss iespējams

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (12)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (16)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+