×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
8. aprīlis, 2014
Drukāt

Jaunieši atbrīvo Valmieras dižkokus

Foto - Valmieras pašvaldībaFoto - Valmieras pašvaldība

Vairāk nekā 20 Pārgaujas ģimnāzijas 10.c klases skolēni kopā ar skolotāju Inetu Kuduri Valmierā nedēļas nogalē no krūmiem atbrīvojuši trīs dižkokus, portāls “LA.lv” uzzināja Valmeiras pašvaldībā.

Jauniešiem šis darbs piedāvāts, kad viņi Valmieras pilsētas Nekustamo īpašumu pārvaldē interesējās par iespēju paveikt kādu labu darbu pilsētas labā, lai ar tā rezultātu varētu startēt “ZZ Čempionātā 2014”.

 

Ilustratīvs attēls. Foto - Valmieras pašvaldībaIlustratīvs attēls. Foto - Valmieras pašvaldība

“Mēs šopavasar pilsētā ar SIA “Valmieras Namsaimnieks” atbalstu plānojam atsegt piecus dižkokus, lai par tiem varētu priecāties gan iedzīvotāji, gan viesi,” informē Rita Valmieras pilsētas Nekustamo īpašumu pārvaldes vadītāja.

“Vēl atlicis sakopt teritoriju ap dižvītolu ceļa malā virzienā uz Baiļiem un ap dižpriedi Putriņu mežā pie Jumaras ielas 195/3 nama, kur būs nepieciešama pacēlāja izmantošana, jo priedes vainagā aizķērušies vairāki vēja nolauzti zari, kas ir bīstami cilvēkiem,” piebilst Jemšika.

Trīs stundu laikā no krūmiem jaunieši atbrīvoja divus Putriņu mežā augošus kokus – dižpriedi un dižozolu, kas atrodas uz privātīpašuma, kā arī dižozolu Gaujas krastā aiz daudzdzīvokļu mājas Jumaras ielā 195/1. SIA “Valmieras Namsaimnieks” darbinieks veica zāģēšanu, jauniešiem nozāģētie krūmi bija jāsavāc un kārtīgi jāsakrauj kaudzēs, ko vēlāk sašķeldos SIA “Valmieras Namsaimnieks”.

Pēc padarītā darba ieceres koordinatore Elvita Jurjāne atzina: “Pirms darbu sākšanas mēs nevarējām iedomāties, ka mūsu darbs radīs tik ievērojamas pārmaiņas. Mēs lepojamies, ka varējām veikt tik vērtīgu darbu.”

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +13.4
Alūksne +12.0
Daugavpils +10.2
Saldus +10.2
Liepāja +12.9
Jelgava +10.3
Ventspils +13.9
Limbaži +13
Madona +11.8
Rēzekne +11.6
+14
+11
+12
Draugiem Facebook Twitter Google+