×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
29. novembris, 2017
Drukāt

Jaunieši autobusā draud pasažieriem ar nazi

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Vakar, 28. novembrī, ap pulksten sešiem vakarā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirknī tika saņemta informācija no iedzīvotājiem, ka 2. maršruta autobusā divi
jaunieši agresīvi uzvedoties.

Ierodoties notikuma vietā likumsargi noskaidroja, ka pirms brīža jaunieši, nezināmu iemeslu dēļ, izsituši autobusam stiklu. Brīdī, kad tas noticis, transportlīdzekļa vadītājs nekavējoties apstājies un nobloķējis autobusa durvis, lai jaunieši nespētu aizbēgt projām.

Iespējamiem vainīgajiem vadītāja nodoms nav paticis, tāpēc viens no viņiem izvilcis nazi un ar to piedraudējis gan autobusa šoferim, gan citiem pasažieriem. Par laimi, neviens nav cietis.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti notikuma vietā par šī nozieguma izdarīšanu aizturēja 1991. un 1995. gadā dzimušos jauniešus, kuri iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā. Jāpiemin, ka aizturēšanas brīdī abi jaunieši atradās vienas promiles stiprā alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai ja tas saistīts ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, vai ja tas izdarīts, lietojot ieročus, kā arī citus miesas bojājumu nodarīšanai izmantojamus priekšmetus. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šobrīd aizturētie vīrieši atrodas izolatorā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+