Jaunieši finišē astotajā vietā 0

Latvijas U-18 puišu basketbola izlase Turcijā notiekošā Eiropas čempionāta noslēdzošajā spēlē svētdien atkārtoti tikās ar kaimiņiem no Lietuvas, piedzīvojot graujošu zaudējumu ar rezultātu 56:90 (16:27, 10:15, 12:19, 18:29), ciešot trešo neveiksmi pēc kārtas un ierindojoties astotajā vietā.

Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10

Latvijas komandā desmit gūto punktu robežu sasniedza vienīgi Rūdolfs Strādnieks un Ervīns Mežnieks, kuriem attiecīgi 17 un 15 punkti.

Latvijas izlase vadībā pabija vien spēles pašā sākumā, kad guva cīņas pirmos divus punktus. Pēcāk latvieši vairākas reizes panāca neizšķirtu, bet lietuvieši pirmo lūzumu spēlē panāca ar 9:0 izrāvienu pirmajā ceturtdaļā. Latvijas izlase spēja pietuvoties līdz trīs punktu atstatumam, bet neveiksmīgās pirmās ceturtdaļas beigas nozīmēja iekrātu 11 punktu deficītu.

Cīņas turpinājumā Latvijas pārstāvji sāncenšiem vairs netika tuvāk par deviņu punktu atstatumu. Pirmajā puslaikā lietuvieši tika pie 16 punktu pārsvara, bet trešās ceturtdaļas gaitā tas pārsniedza 20 punktu atzīmi. Arī noslēdzošajā ceturtdaļā pārāka bija Lietuvas izlase, kas panāca jau 30 punktu pārsvaru tika pie graujoša panākuma.

Kā ziņots, līdz sestdienai Latvija saglabāja cerības uz kvalificēšanos nākamā gada pasaules U-19 čempionātam, tomēr pusfināla spēlē par 5.-8.vietu piekāpās Spānijas vienaudžiem.