×
Mobilā versija
+13.9°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
3. jūnijs, 2016
Drukāt

Jaunieši Jūrmalā uzbrūk un aplaupa atpūtnieku

Foto - Anda Krauze Foto - Anda Krauze

Majoros jaunieši aplaupījuši kādu atpūtnieku, sadedzinājuši viņa somu, bet iegūto naudu nospēlējušu spēļu automātos, informēja Valsts policija (VP).

Naktī no ceturtdienas uz piektdienu Jūrmalā, Jomas ielā pie kādas āra kafejnīcas galdiņa sēdēja jauns vīrietis ar meiteni. Ap pulksten trijiem naktī viņiem garām brauca divi jaunieši ar velosipēdiem un sāka aizvainojoši izteikties par jauno sievieti, kura sēdēja pie galdiņa. Vīrietis sāka viņu aizstāvēt un uzsāka ar jauniešiem sarunu.

Nepazīstamie jaunieši kļuvuši agresīvi, sākuši vīrieti sist un atņēmuši viņam somu, kurā atradās mobilais telefons, maks ar gandrīz 100 eiro un citas personīgās mantas. Pēc laupīšanas jaunie vīrieši uzlēca uz velosipēdiem un devās Dubultu virzienā.

Cietušais par notikušo paziņoja policijai. Notikuma vietā ieradās policisti, kuri kopā ar cietušo devās meklēt iespējamos likumpārkāpējus.

Pie kādas spēļu zāles Dubultos cietušais pamanīja velosipēdus, ar kuriem ļaundari bija pārvietojušies. Policisti iespējamos ļaundarus aizturēja brīdī, kad viņi spēlēja azartspēles.

Personu pārbaudes laikā likumsargi atrada cietušā mobilo telefonu un maku. Daļu naudas ļaundari jau bija paspējuši nospēlēt. Uz policijas jautājumu par to, kur atrodas nolaupītā soma, puiši atzina, ka nozieguma slēpšanas nolūkos to pie jūras sadedzinājuši.

Abi aizturētie ir dzimuši 1997. gadā un iepriekš policijas redzeslokā nav nonākuši.

Nozieguma izdarīšanas brīdī jaunieši atradušies nelielā alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+