Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. augusts, 2016
Drukāt

Jaunieši laukos avarē ar mopēdiem

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Aknīstes pagastā uz pievedceļa uz kūdras purvu otrdien avarēja jaunietis ar paštaisītu mopēdu.

Valsts policija vēsta, ka 1999.gadā dzimis vīrietis, vadot paštaisītu mopēdu, zaudēja kontroli pār spēkrata vadību, nokrita uz ceļa braucamās daļas. Mopēda šoferis tika nogādāts medicīnas iestādē.

Bet Svariņu pagastā mopēda vadītājs – 1999.gadā dzimis vīrietis – ar “JJ50QT-22” izraisīja sadursmi ar priekšā braucošu mopēdu “Wonjan WJ50H”, kuru vadīja 2000.gadā dzimusi sieviete. Medicīnas iestādē nogādāts mopēda “Jiajue” 2001.gadā dzimis pasažieris.

Policijas apkopotie dati par aizvadīto diennakti arī liecina, ka savukārt Vecsaules pagastā 1960.gadā dzimis vīrietis, vadot traktoru “NEW HOLLAND TS 135A” ar piekabi netika galā ar vadāmību, kā rezultāta auto apgāzās. Vīrietis ar traumām nonācis slimnīcā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+