Latvijā
Kriminālziņas

Jaunieši pēdējo brīvlaika dienu aizvadījuši pamatīgā žvingulī 16

Foto – RPP

17.marta vakarā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vecmīlgrāvja dzelzceļa stacijā, kur vairāki nepilngadīgi jaunieši lietoja grādīgos dzērienus.

Zem dzelzceļa stacijas nojumes tika pamanīti pieci jaunieši. Viens no jauniešiem, ieraugot policijas tuvošanos, centās noslēpt divlitrīgu alus pudeli. Ar jauniešiem uzsākta saruna, kuras laikā jaunieši nenoliedza, ka būtu lietojuši alkoholu. Personu datu pārbaudes laikā noskaidrots, ka trīs jaunieši ir 17 gadus veci, savukārt diviem ir 15 gadi.

Jaunieši aizturēti un nogādāti dežūrdaļā, kur visiem veiktas alkohola koncentrācijas pārbaudes izelpās. Pārbaužu laikā apstiprinājās, ka četri jaunieši ir alkohola reibumā. Par notikušo informēti jauniešu vecāki.

Sastādīti trīs administratīvā pārkāpuma protokoli par atrašanos alkohola reibumā un viens administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā atkārtoti gada laikā.

Pēc lietvedības nodrošināšanas jaunieši nodoti vecākiem. Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai.

LA.lv