×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. augusts, 2013
Drukāt

Jaunieši var vēl pieteikties dalībai “Uzņēmējdarbības skolai”

LETALETA

Līdz 7.augustam vēl var pieteikties dalībai “Jauniešu uzņēmējdarbības skolai”, kurā varēs iegūt nepieciešamās zināšanas un prasmes veiksmīgai uzņēmējdarbībai, aģentūru LETA informēja skolas organizatori.

“Jauniešu uzņēmējdarbības skola” savu darbību sāks jau šā gada 8.augustā un norisināsies līdz 8.oktobrim. Nodarbības notiks Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvāris 28 Rīgā katru ceturtdienu no plkst. 12 līdz 17.00, un dalība tajās ir bez maksas.

Pieteikties iespējams, aizpildot pieteikumu “www.visidati.lv/aptauja/856836131/”.

“Jauniešu uzņēmējdarbības skolā” jauniešiem būs iespēja iegūt plašu informāciju par uzņēmējdarbībai būtiskiem jautājumiem, sākot no patentiem, finansējuma avotiem, institūciju piedāvātajām atbalsta programmām un beidzot ar efektīvu uzņēmuma vadīšanas stilu. Jauniešiem būs arī iespēja uzdot jautājumus uzņēmējiem, banku darbiniekiem un citiem ekspertiem, kā arī katras nodarbības laikā iegūtās teorētiskās zināšanas pielietot praktiskos uzdevumos.

Pasākuma galvenais mērķis esot aktivizēt jauniešus un iesaistīt viņus uzņēmējdarbībā, tādējādi nodrošinot viņus ar informāciju, kura bieži vien līdz jauniešu auditorijai nenonāk. Latvijas Jaunatnes padome (LJP) projektā galveno uzsvaru liek uz jauniešu motivēšanu būt ne tikai darba ņēmējiem, bet domāt par savas uzņēmējdarbības uzsākšanu, tāpēc tiks sniegta iespēja radošā veidā attīstīt gan savu ideju, gan līderības prasmes.

“Neesi pasīvs, negaidi, kad kāds tevi uzrunās un aicinās nākt strādāt pie sevis – tā vietā iegūsti zināšanas, lai īstenotu savu ideju un atvērtu savu uzņēmumu, lai radītu darbavietu sev un citiem jauniešiem. Iespējams, ka pēc “Jauniešu uzņēmējdarbības skolas” beigām būsi gatavs iegūtās zināšanas pielietot sava uzņēmuma radīšanā,” norāda LJP.

Skolas organizatori norāda, ka bieži medijos un jauniešu vidū ir dzirdami tādi izteicieni kā bezdarbs, zemas darba algas, nepietiekama pieredze un līdzīgi izteikumi. Tādēļ Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru aicina nepalikt malā un iesaistīties “Jauniešu uzņēmējdarbības skolā”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+