Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
28. maijs, 2015
Drukāt

Jauniešu grupa sievietei atņem kucēnu un viņas vīram iepūš acīs asaru gāzi (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) aizturējusi jauniešus, kuri, iespējams, narkotiku reibumā, atņēmuši sievietei kucēnu un viņas vīram sejā iepūtuši asaru gāzi, aģentūra LETA uzzināja RPP.

Par notikušo informācija Kurzemes pārvaldē saņemta 25. maijā pēc plkst. 22. Policistiem bija zināms virziens, kurā aizgājis jauniešu bariņš, kurp likumsargi arī nekavējoties devās. Apsekojot apkārtni, drīz vien pamanīti aprakstam atbilstoši jaunieši – četras meitenes un septiņi puiši.

Cietusī un liecinieks pastāstīja, ka pie abiem dzīvesbiedriem dārza mājiņā pienākuši vairāki nepazīstami jaunieši, atņēmuši sievietei kucēnu un devušies prom. Kad vīrietis centies personas apturēt, kāds no puišiem iepūtis viņam sejā asaru gāzi, un jaunieši aizgājuši.

Cietusī sieviete norādīja uz jauno puisi, kurš pret viņas vīru pielietojis gāzes baloniņu.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas darbinieki, un, turpinot pārbaudi, konstatēts, ka pie viena no jauniešiem atrodas, iespējams, narkotiskas vielas.

Par cietušā vīrieša veselību parūpējās izsauktās neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsti.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. TIEŠĀM >KUR IR KUCĒNS ?

  2. Vai kucēns bija vēl dzīvs, akd tos jauniešu saņēma ciet?

  3. Kāpēc nav neviena vārda par to,vai kucēns atdots??Kas notika ar kucēnu!!

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (11)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+