Mobilā versija
+3.3°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
28. maijs, 2015
Drukāt

Jauniešu grupa sievietei atņem kucēnu un viņas vīram iepūš acīs asaru gāzi (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) aizturējusi jauniešus, kuri, iespējams, narkotiku reibumā, atņēmuši sievietei kucēnu un viņas vīram sejā iepūtuši asaru gāzi, aģentūra LETA uzzināja RPP.

Par notikušo informācija Kurzemes pārvaldē saņemta 25. maijā pēc plkst. 22. Policistiem bija zināms virziens, kurā aizgājis jauniešu bariņš, kurp likumsargi arī nekavējoties devās. Apsekojot apkārtni, drīz vien pamanīti aprakstam atbilstoši jaunieši – četras meitenes un septiņi puiši.

Cietusī un liecinieks pastāstīja, ka pie abiem dzīvesbiedriem dārza mājiņā pienākuši vairāki nepazīstami jaunieši, atņēmuši sievietei kucēnu un devušies prom. Kad vīrietis centies personas apturēt, kāds no puišiem iepūtis viņam sejā asaru gāzi, un jaunieši aizgājuši.

Cietusī sieviete norādīja uz jauno puisi, kurš pret viņas vīru pielietojis gāzes baloniņu.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas darbinieki, un, turpinot pārbaudi, konstatēts, ka pie viena no jauniešiem atrodas, iespējams, narkotiskas vielas.

Par cietušā vīrieša veselību parūpējās izsauktās neatliekamās medicīniskās palīdzības ārsti.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. TIEŠĀM >KUR IR KUCĒNS ?

  2. Vai kucēns bija vēl dzīvs, akd tos jauniešu saņēma ciet?

  3. Kāpēc nav neviena vārda par to,vai kucēns atdots??Kas notika ar kucēnu!!

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+