Mobilā versija
+1.1°C
Gundega, Terēze
Piektdiena, 28. aprīlis, 2017
25. jūlijs, 2016
Drukāt

Jauniešu koris “Kamēr” plūcis laurus starptautiskā koru konkursā Japānā

Foto: LETAFoto: LETA

Koris "Kamēr…" diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā uzstājas jaunās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas "Gaismas pils" atklāšanas ceremonijā "Ziedoņa zālē".

Jauniešu koris “Kamēr”, piedaloties Takarazukā, Japānā, notikušajā 32.starptautiskajā koru konkursā, ieguvis augstākos apbalvojumus – zelta medaļas visās trīs kategorijās, skatītāju balvu un arī konkursa “Grand Prix”, informēja kora direktore Kristīne Zvirbule.

Šogad Takarazukas starptautiskais koru konkurss pulcēja ap 20 dažādu kolektīvu, kas vienā vai vairākās kategorijās sacentās par žūrijas un skatītāju simpātijām, atskaņojot renesanses/baroka, romantisma vai mūsdienu komponistu mūziku. Papildus šīm trīs kategorijām publika atsevišķā kārtā izvēlējās arī savu favorītu balsojumā.

Papildus dalībai konkursā koris “Kamēr” jau sniedzis koncertu Osakas luterāņu baznīcā un šodien dodas uz Koreju, kur ar Latvijas vēstniecības atbalstu sagaidāmi vairāki koncerti.

Pievienot komentāru

Ar "Kazanovu" Leļļu teātrī atgriezīsies izrādes pieaugušajiemCeturtdien, 27. aprīlī, Latvijas Leļļu teātris prezentēja teātra radošo stratēģiju turpmākajām sezonām, kurā kā būtiskākais jaunums sagaidāma pieaugušajiem domātas repertuāra sadaļas veidošana.
Draugiem Facebook Twitter Google+