×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. janvāris, 2013
Drukāt

Jauniešu koris „Skan” piedalīsies prestižā garīgās mūzikas festivālā

skanfest2

12. janvārī Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris „Skan” (diriģente Irēna Zelča) piedalīsies X Starptautiskajā garīgās mūzikas festivālā „Sudraba zvani” Daugavpilī. Festivālā šogad uzstāsies 45 kolektīvi, tai skaitā vairāk nekā 30 kori un desmit ansambļi no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Ukrainas un Krievijas.

Jauniešu koris „Skan” prestižā festivāla ietvaros 12.janvārī piedalīsies koru un vokālo ansambļu konkursā, kurā savu meistarību demonstrēs jauniešu kori, viendabīgie kori, jauktie kori, vokālie ansambļi un vokālās grupas. Kora „Skan” diriģente Irēna Zelča pastāstīja, ka konkursā koris izpildīs trīs dziesmas – vienu ārzemju komponista, vienu latviešu komponista, kā arī izvēles dziesmu. „Mūsu izvēlētais repertuārs ir skaists, bet sarežģīts – izpildīsim Sergeja Rahmaņinova, Riharda Dubras un Ērika Ešenvalda komponētās dziesmas,” saka Irēna Zelča.

Jauniešu koris „Skan” festivālā „Sudraba zvani” piedalījās pirms diviem gadiem, sīvā konkurencē koru un vokālo ansambļu konkursā izcīnot divas speciālbalvas – par labāko latviešu tautasdziesmas apdares izpildījumu un par labāko latviešu komponista oriģināldziesmas izpildījumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+