×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
6. maijs, 2014
Drukāt

Jauniešus kampaņā izglītos par drošu seksu

pirmais_randins_paris

No šā gada maija līdz decembrim profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem visā Latvijā tiks organizēti interaktīvi, izglītojoši pasākumi par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem, informē Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

Pasākumos jauniešiem būs iespēja iepazīties ar speciālistu sagatavotām prezentācijām, piedalīties diskusijās un darba grupās par tādām tēmām kā seksualitāte, kontracepcija un seksuāli transmisīvās infekcijas.

Pasākumu laikā jauniešiem veidos izpratni par seksualitāti kā cilvēka dabisku un būtisku personības sastāvdaļu, par atbildīgām un drošām seksuālajām attiecībām, tostarp par Latvijā pieejamajām kontracepcijas metodēm un iespējamajiem riskiem seksuālo attiecību laikā inficēties ar seksuāli transmisīvajām infekcijām (STI).

Tāpat pasākumu laikā jaunieši tiks iepazīstināti ar informatīvo materiālu “Jaunieša piezīmes par seksualitāti, STI un kontracepciju”, kur vienkāršā un saprotamā veidā skaidro jautājumus par seksuālo reproduktīvo veselību.

Kopumā plānots organizēt 100 pasākumus (vismaz 15 pasākumi katrā Latvijas reģionā), kuros plānots izglītot vairāk nekā 2000 jauniešu.

Pasākumu norisi finansē SPKC.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+