×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. maijs, 2013
Drukāt

Jauniete no Latvijas Londonā kļūst par “Mis PSRS”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lielbritānijā dzīvojošo krievvalodīgo kopienā rīkotā skaistumkonkursā “Mis PSRS” kronēta Latvijas valstspiederīgā.

Skaistumkonkursa žūrija no 25 finālistēm par uzvarētāju atzina Rīgā dzimušo Viktoriju Jerjominu, kas Lielbritānijā dzīvo piecus gadus.

Konkursa finālā bija iekļuvušas trīs sievietes no Latvijas.

Skaistumkonkursa finālu, kurā notika arī modes skate, apmeklēja aptuveni 1200 viesi.

Kā apraksta festivāla organizētāji, skaistumkonkurss “Mis PSRS UK” apvieno “krieviski runājošās Londonas sirdi, skaistumkonkursu uzvarētājas no bijušajām padomju republikām un prominentus krievu dizainerus, lai svinētu Krievijas modes jauno paaudzi”.

Kā LETA jau ziņoja, Lietuva iepriekš pauda iebildumus par “Mis PSRS” skaistumkonkursu Lielbritānijā, pieprasot izņemt Lietuvas vārdu no visiem ar šo pasākumu saistītajiem materiāliem.

Lietuvas vēstniecība Londonā pārmetusi pasākuma organizētājiem vēstures nepareizu interpretēšanu, norādot, ka Lielbritānija bija to rietumvalstu vidū, kuras “nekad neakceptēja Lietuvas piespiedu inkorporāciju Padomju Savienībā”.

“Vēstniecība saprot, ka skaistumkonkurss bija domāts, lai sekmētu kopēju multikulturālisma izpratni, cieņu un atzinību”, bet organizatori devuši “nepiemērotu politisko un vēsturisko kontekstu” šim pasākumam, norādīja vēstniecība.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+