×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
14. janvāris, 2015
Drukāt

Jauniete Rēzeknē nogalināta ar stieni, un viņas līķis ietīts audumā (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Sākotnējā informācija liecina, ka pagājušajā nedēļā Rēzeknē atrastā jauniete nogalināta ar stieni, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes preses pārstāve Anastasija Laizāne.

Precīzi nāves apstākļi tiks noskaidroti tiesu medicīniskajā ekspertīzē. Tāpat policija atklāja, ka varmākas mirušās sievietes galvu ietinuši audumā, bet virsū ķermenim uzmetuši vecas drēbes un sievieti paslēpuši neapdzīvotā vasarnīcā.

Plašāku informāciju policija izmeklēšanas interesēs pagaidām neatklāj.

Jau ziņots, ka pagājušās piektdienas pēcpusdienā Rēzeknes policijas iecirknī tika saņemts iesniegums par kādas 1993.gadā dzimušas jaunietes pazušanu, kura iepriekšējā dienā Rēzeknē izbraukusi no savas darbavietas ar automašīnu “Audi”, bet mājās nav atgriezusies.

Policisti nekavējoties izsludināja jauno sievieti meklēšanā un centās noskaidrot viņas atrašanās vietu. Bija zināms, ka pazušanas dienā sieviete plānojusi tikties ar kādu paziņu.

Pāris stundu laikā kriminālpolicijas darbinieki aizturēja trīs jauniešus aizdomās par saistību ar meklējamās personas pazušanu un ieguva informāciju, ka aizturētie iepriekš rūpīgi izplānojuši jaunās sievietes slepkavību. Izmeklētāji arī noskaidroja vietu, kur noslēptas mirstīgās atliekas.

Aizturēti divi 16 gadus veci pusaudži un 24 gadus vecs vīrietis, kuriem tiesa piemērojusi apcietinājumu.

Viens no nepilngadīgajiem pusaudžiem, kurš tiek turēts aizdomās par sievietes noslepkavošanu, jau iepriekš bijis iesaistīts kriminālprocesos par mantiskiem noziegumiem. Savukārt pērn decembrī viņš bija aizturēts par vairāku laupīšanu izdarīšanu, taču Rēzeknes izmeklēšanas tiesnesis jaunietim kā drošības līdzekli nepiemēroja apcietinājumu.

Izmeklēšanas laikā kriminālpolicijas darbinieki atklājuši, ka policistu un iespējamā slepkavas ceļi krustojušies jau nozieguma izdarīšanas naktī. Proti, policijas patruļa uz autoceļa apturējusi upurim nolaupīto automašīnu “Audi”, taču, konstatējot, ka pie stūres sēž viņu kolēģa nepilngadīgais dēls, nenoformēja protokolu par braukšanu bez tiesībām un nepārbaudīja, kas ir automašīnas īpašnieks. Tā vietā policisti paši nogādājuši automašīnu jaunieša īrētajā dzīvesvietā, bet automašīnas atslēgas atdevuši savam kolēģim.

Par dienesta pienākumu nepildīšanu Valsts policijas Iekšējās drošības birojā sākta izmeklēšana. Savukārt Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis sestdien, iepazīstoties ar situāciju, no amata pienākumu pildīšanas ir atstādinājis četrus cilvēkus – abus darbiniekus, kuri nepildīja savus pienākumus, kā arī viņu tiešo priekšnieku un aizdomās turamā jaunieša tēvu, kurš strādāja Rēzeknes iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. =Savukārt pērn decembrī viņš bija aizturēts par vairāku laupīšanu izdarīšanu, taču Rēzeknes izmeklēšanas tiesnesis jaunietim kā drošības līdzekli nepiemēroja apcietinājumu.=
    Tikai jautājums, cik tiesnesim samaksāja? par vairākām epizodēm jau izolē kā bīstamu, bet te…

Draugiem Facebook Twitter Google+