Mobilā versija
+2.0°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
25. septembris, 2014
Drukāt

Jauniete Smārdē apmaldās kukurūzas laukā

Foto: LETAFoto: LETA

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki piedalījušies kādas jaunietes meklēšanā, kas bija apmaldījusies kukurūzas laukā, informēja VUGD.

Izsaukumu uz notikuma vietu Engures novada Smārdes pagastā VUGD saņēma trešdien, plkst.22.24. Kukurūzas laukā apmaldījušos 15 gadus veco jaunieti atradusi policija.

Vēl trešdien plkst.19.18 VUGD darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu piecstāvu dzīvojamo ēku Valkā, kur 45 gadus vecai sievietei, gatavojot ēdienu, bija izcēlies ugunsgrēks 0,3 kvadrātmetru apmērā. Sievietei konstatēta saindēšanās ar degšanas blakusproduktiem un tā nodota mediķu aprūpē.

Savukārt Jūrmalā plkst.11.06 saņemts izsaukums uz sociālo māju, kur bija aizdegusies veļas mašīna. No mājas otrā stāva evakuēts vīrietis un sieviete.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 35 izsaukumiem, no kuriem 17 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 17 – ar glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (27)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+