Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Haralds, Almants
Trešdiena, 22. februāris, 2017
11. augusts, 2015
Drukāt

Jaunietis atzinies divu sieviešu slepkavībās pērn decembrī Ķīpsalā

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Valsts policija nosūtījusi prokuratūrai krimināllietu par divu sieviešu slepkavībām pagājušā gada decembrī Ķīpsalā, aģentūra BNS uzzināja policijā.

19 gadus vecais jaunietis savu vainu abās izdarītajās slepkavībās atzinis.

Pagājušā gada 6.decembrī Ķīpsalā tika nogalināta 1935.gadā dzimusi sieviete, savukārt 18.decembrī turpat netālu tika atrasts arī 1958.gadā dzimušas sievietes līķis. Aizdomās par noziegumu izdarīšanu tika aizturēts kāds 1996.gadā dzimis jaunietis, kurš joprojām atrodas apcietinājumā. Aizdomās turamo policija aizturēja dažas stundas pēc otrās slepkavības.

Jaunietis agrāk policijas redzeslokā nebija nonācis, viņš atzina savu vainu abās izdarītajās slepkavībās. Izmeklēšanas gaitā policija noskaidroja, ka jaunietis 1958.gadā dzimušajai sievietei pēc slepkavības nozadzis arī mobilo telefonu un personu apliecinošu dokumentu, savukārt attiecībā pret otru nogalināto sievieti laupīšanas vai zādzības pazīmes netika konstatētas.

Policija noslēgusi izmeklēšanu, un lieta tika nosūtīta Rīgas tiesu apgabala prokuratūrai, lai lemtu jautājumu par kriminālvajāšanas uzsākšanu – par slepkavībām, ja tās izdarītas ar sevišķu cietsirdību, kā arī par zādzību nelielā apmērā un par dokumenta nolaupīšanu.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+